Pamiętacie małe, opływowe urządzenie o nazwie S Pebble? Jest to odtwarzacz muzyki i dodatkowe akcesorium, które miało swoją premierę razem z Samsungiem Galaxy S III. Jak podają zagraniczne źródła, S Pebble będzie sprzedawany za oceanem pod nazwą Muse.

Odtwarzacz będzie w pełni kompatybilny z kilkoma smartfonami z rodziny Galaxy – Galaxy S II, Galaxy S II Skyrocket, Galaxy Note, Galaxy Note II oraz Galaxy S III. Ciekawą funkcją S Pebble jest bezprzewodowa synchronizacja z urządzeniem, co pozwala przenosić muzykę bezpośrednio z telefonu do odtwarzacza. Wszystko to będzie się odbywać za pomocą aplikacji Muse Sync, która dostępna jest w Google Play.

S Pebble charakteryzuje się małymi wymiarami i opływowym designem. Ma 4 GB wbudowanej pamięci, gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm i technologię SoundAlive. Waży tylko 13,7 gramów. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszam do wcześniejszego artykułu.

Odtwarzacz S Pebble zadebiutował w Korei Południowej pod koniec października. Również jakiś czas temu był dostępny w Polsce w redcoon.pl, lecz obecnie nie znajdziemy go w ofercie sklepu. Przeszukując zasoby Internetu natrafiłem jednak na jeden sklep, gdzie S Pebble jest w sprzedaży w całkiem atrakcyjnej cenie. Eukasa.pl oferuje akcesorium za 208 złotych (169.35 zł bez VAT) w dwóch kolorach: granatowym Pebble Blue i białym Marble White.

źródło: sammyhub.com

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *