Samsung chce wstrzelić się w każdą grupę użytkowników dlatego też w jego ofercie można znaleźć mnóstwo urządzeń, różniących się między sobą przekątną ekranu, parametrami czy przeznaczeniem. Weźmy przykładowo serię Galaxy Note. Mamy już dwie generacje tabletofonów z ekranem w okolicach 5 cali, 10.1-calowy tablet, a teraz czas na coś pośrodku. Tym urządzeniem jest Samsung Galaxy Note 8.0, który ma zostać zaprezentowany za miesiąc na targach MWC w Barcelonie.

Poznaliśmy już specyfikację tabletu, został już oficjalnie potwierdzony przez samego prezesa JK Shin’a, więc najwyższy czas zobaczyć jak nowy Note rzeczywiście wygląda. Jest to możliwe dzięki włoskiemu serwisowi DDay, który udostępnił kilka zdjęć Samsunga Galaxy Note 8.0.

[nggallery id=42]

Jeśli patrząc na Samsunga Galaxy Note 8.0 znajdującego się na powyższych zdjęciach, na myśl przychodzi Wam jedno z najnowszych urządzeń koreańskiej firmy to dobrze, bo wygląd tabletu nawiązuje do Samsunga Galaxy S III i Galaxy Note II. Żartobliwie rzecz ujmując, Galaxy Note 8.0 wygląda jak „rozjechana przez walec” druga generacja tabletofonu Samsunga – trochę większy i z trochę bardziej zaokrąglonymi rogami.

Najnowszy tablet z rodziny Note ma pojawić się na targach Mobile World Congress 2013, które odbędą się pod koniec lutego w Barcelonie. Prawdopodobna specyfikacja techniczna znajduje się tutaj. Podoba Wam się nowa koncepcja Samsunga?

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *