Jak dotąd wszystkie urządzenia z rodziny Galaxy Note występowały przynajmniej dwóch kolorach. Weźmy na tapetę dwa ostatnie – Galaxy Note 10.1  jak i 5,5-calowy smartfono-tablet Galaxy Note II można spotkać za równo w białej jak szarej wersji kolorystycznej. Wydawać by się mogło, że podobnie powinno być w przypadku najnowszego Note’a i nic bardziej mylnego bo jak wynika z najnowszych informacji Samsung Galaxy Note 8.0 będzie też w kolorze czarnym.

Koreańska firma parę dni temu na targach MWC 2013 zaprezentowała światu kolejnego przedstawiciela serii Galaxy Note, którego uznaje się za bezpośredniego konkurenta iPad’a mini od Apple. Przewagą ma być nie tylko lepsza wydajność,  ake też rysik S Pen, dzięki któremu obsługa tabletu wchodzi na zupełnie inny poziom.

Osoby otwierające tegoroczne targi w Barcelonie mogły wziąć do ręki i uchwycić na zdjęciach bądź filmie Samsunga Galaxy Note 8.0 w białej obudowie. Producent nie zdradził jednak żadnych informacji o czarnym kolorze urządzenia, wiec użytkownicy chcący zobaczyć tablet w klasycznej czerni mogli mieć nieco zawiedzione miny.

Wszystko jednak może się zmienić,  bo wygląda na to, że czarny Galaxy Note 8.0 na prawdę istnieje. W Internecie za pośrednictwem serwisu PhoneArena pojawiło się zdjęcie tabletu w kolorze Charcoal Black.

samsung-galaxy-note-8-charcoal-black

Oczywiście czarna wersja od białej będzie różnic się tylko kolorem, wiec wszystkie inne podzespoły pozostaną takie same. Premiera planowana jest na koniec maja/początek kwietnia.

Co sądzicie o czarnej wersji? Preferujecie właśnie taki ciemny kolor czy może bardziej przypadła Wam do gustu wersja biała?

źródło: PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *