W przyszłym tygodniu Samsung Galaxy S IV oficjalnie ujrzy światło dzienne. Nowy Galaxy ma mieć nie tylko lepszą specyfikację techniczną, ale wniesie też nowe „inteligentne” funkcje w oprogramowaniu – Smart Pause i Smart Scroll. W sieci pojawiły się informacje, że obecny, najmocniejszy przedstawiciel serii Galaxy S także je otrzyma przy najbliższej aktualizacji.

Osoby, które mają w posiadaniu aktualnego flagowca, Samsunga Galaxy S III nie mają dużych powodów do zmartwień, ponieważ Samsung o nich szybko nie zapomni. Dziś do sieci wyciekły zrzuty ekranu, które ujawniają nowości jakie wniesie nowa aktualizacja dla Samsunga Galaxy S III. Na zrzucie można zobaczyć dwie nowe funkcje. Mam tu na myśli Smart Pause oraz Smart Scroll. Pisałem już na temat tych funkcji i dokładniej możecie przeczytać o nich tutaj. Galaxy S III ma otrzymać te funkcje wraz z aktualizacją do Androida 4.2 Jelly Bean.

Samsung-galaxy-siii-leakedfirmware  Samsung-galaxy-siii-leakedfirmware2

Jak widać, Samsung nie zapomina o dotychczasowych posiadaczach najnowszego smartfonu i dba o to, by ich nie stracić. Aktualizacja nie tylko będzie zawierała nowszą wersję systemu, ale także poszerzy możliwości smartfonu za pomocą nowych funkcji. Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy Galaxy S III będzie mógł cieszyć się nowym oprogramowaniem, lecz zakładam, że proces aktualizacji wystartuje wraz z wypuszczeniem na rynek najnowszego modelu z serii Galaxy – Samsunga Galaxy S IV.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 replies on “Nowa aktualizacja dla Samsunga Galaxy S III wprowadzi Smart Pause i Smart Scroll z Galaxy S IV?”

 • mistgras
  6 marca 2013 at 20:30

  Oł jeee!! xD

 • klik
  6 marca 2013 at 21:39

  Na to czekam

 • druzja
  6 czerwca 2013 at 07:20

  wszystko fajnie tylko kiedy????

  • klik
   6 czerwca 2013 at 07:22

   W tym miesiącu ma wyjść