Wiele plotek wskazywało na to, że trzecia generacja tabletów Samsunga zostanie zaprezentowana na tegorocznych targach Mobile World Congress, które pod koniec lutego odbyły się w Barcelonie. Jak się jednak okazało, było zupełnie inaczej, a koreański producent przedstawił wszystkim zgormadzonym kolejne urządzenie wyposażone w rysik S Pen – Galaxy Note 8.0. Co zatem dzieje się z tabletami Galaxy Tab 3 i kiedy można spodziewać się ich premiery?

W tym roku mamy jeszcze jedne ważne targi i wygląda na to, że wielka kumulacja nowości szykuje nam się właśnie na początek września. W dniach od 6 do 11 września w Berlinie odbędą się targi IFA 2013, na których z pewnością nie zabraknie Samsunga i jego nowych urządzeń. Jak wynika z najnowszych informacji, Samsung na targach berlińskich zaprezentuje trzecią generację tabletów Galaxy Tab.

Taką wiadomość otrzymał serwis SamMobile od swojego tajemniczego informatora, tego samego, który przedstawił listę urządzeń Samsunga gotowych na aktualizację do Androida 4.2.2 Jelly Bean i 5.0 (Key Lime Pie). Co więcej, na IFA 2013 możemy spodziewać się prezentacji Samsunga Galaxy Note 3 (bo niby kiedy?), więc premiera za równo trzeciej generacji tabletofonu jak i tabletów na tej samej imprezie miała by sens.

Niestety nie wiadomo nic o specyfikacji nowych Galaxy Tab’ów. Wiadomo jednak, że Samsung po wydaniu nowych tabletów ponoć przestanie wspierać pierwszą generację, a aktualizacja tabletów Galaxy Tab 2 zatrzyma się na systemie Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Tablet Samsung Galaxy Tab 3 pojawi się na targach IFA 2013 w Berlinie?”

 • lubietelefony
  21 marca 2013 at 12:29

  Chciałbym, żeby Samsung nie wypuścił nigdy Tab 3, bo mam Tab 2, i nie chcę skończyć na 4.2.2, a jak przestanie wspierać, to w rolę wejdzie CyanogenMod.

 • kasia
  11 czerwca 2013 at 11:39

  czy ktoś wie kiedy dokładnie wyjdzie na rynek? 🙂

  • Krzysztof Nawrot
   11 czerwca 2013 at 12:38

   Skoro tablety zostały już oficjalnie zapowiedziane, to myślę, że ich premiera nastąpi na przełomie czerwca i lipca. Dokładna data nie jest jeszcze znana.