Galaxy Mega to nowa grupa tabletofonów Samsunga, w której jak narazie znalazły się dwa urządzenia – Galaxy Mega 5.8 oraz Galaxy Mega 6.3. Pojawiła się już prawdopodobna specyfikacja tych smartfonów, jednak wiele osób zastanawia fakt – Kiedy owe urządzenia pojawią się w sprzedaży? Co ciekawe, żaden smartfon z rodziny Mega nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, a już w jednym z niemieckich sklepów internetowych pojawiła się oferta przedsprzedażowa.

Samsung Galaxy Mega 6.3 – bo o nim tutaj mowa, został wyceniony w jednym z niemieckich sklepów na 699 euro, co w przeliczeniu na polską walutę daje nam około 2900 złotych. Aukcja, która rzekomo przedstawia Samsunga Galaxy Mega 6.3 zawiera fotografię ukazującą Samsunga Galaxy Note II. Czyżby niemiecki sklep nie do końca wierzył nieoficjalnym, poglądowym zdjęciom tego urządzenia, które pojawiają się w sieci? Na to właśnie wygląda.

Samsung Galaxy Mega 6.3 według najnowszych informacji, będzie oferował ekran o przekątnej 6.3″ wykonany w technologii PLS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli (HD). Urządzenie ma działać pod kontrolą systemu Android 4.1.2 lub 4.2.2 Jelly Bean wraz autorską nakładką – TouchWiz Nature UX. Smartfon będzie napędzany 2-rdzeniową jednostką o taktowaniu 1,7 GHz, która będzie wspierana 1,5-gigabajtową pamięcią RAM. Zasilać nowy phablet ma akumulator o dosyć dużej pojemności, bo 3200 mAh.

Zapewne pamiętacie ile różnych danych technicznych czy cen zaprezentowano nam przed premierą Samsunga Galaxy S 4, zanim zobaczyliśmy te oficjalne? To samo może być i w tym przypadku, więc pamiętajcie – to są nadal tylko plotki i nie należy traktować ich zupełnie poważnie. Choć jak wiadomo, w każdej plotce jest małe ziarenko prawdy, dlatego też musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *