Już za kilka miesięcy poznamy kolejną generację tabletofonu Samsunga – Galaxy Note III. Jego premiera została potwierdzona i najpewniej urządzenie zostanie zaprezentowane w przeddzień targów IFA 2013, które na początku września odbędą się w Berlinie. Z dnia na dzień napływa do nas coraz więcej informacji na temat nowego Note’a, a te z ostatniej chwili wskazują na obecność optycznej stabilizacji obrazu, która znacznie poprawi jakość zdjęć. 

Tydzień temu do sieci wyciekły informacje, że przyszły przedstawiciel rodziny Galaxy Note będzie miał taki sam aparat, jaki Samsung włożył do swojego flagowego smartfonu Galaxy S 4. Podobnie było w przypadku Galaxy Note II, który dostał identyczny aparat jak Galaxy S III. Wygląda jednak na to, że aparat w trzecim „notatniku” będzie znacznie lepszy niż przypuszczano do tej pory.

Samsung Galaxy Note 3 - koncept [źródło: SmartFan]
Samsung Galaxy Note 3 – koncept [źródło: SmartFan]

Według  ETnews, jednego z koreańskich źródeł Samsung już teraz rozpoczął testy nowych czujników OIS (Optical Image Stabilization), za pomocą których będzie możliwe zaimplementowanie optycznej stabilizacji obrazu. Wszystko to nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale jeśli jednak okaże się to prawdą, Samsung Galaxy Note III będzie pierwszym smartfonem południowokoreańskiego producenta wyposażonym w optyczny stabilizator obrazu.

Czekamy na dalsze informacje, ale już teraz trzeba przyznać, że robi się naprawdę gorąco, a oczekiwania co do Galaxy Note’a III z każdą kolejną informacją są coraz większe.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Samsung Galaxy Note III z optyczną stabilizacją obrazu (OIS)?”

  • Arek
    29 maja 2013 at 17:05

    Note2 posiada w stosunku do SGS3, mocno zmodyfikowany aparat – jedynie matryca jest ta sama. Zmodyfikowano HDR, wprowadzono nowy moduł mikrofonów, nowa jest również lampa doświetlająca i ulepszono funkcje związane z ustawieniami. Ponieważ drugi flagowy model Samsunga – NOTE produkowany jest około pół roku później niż seria SGS, to każdy NOTE jest lepszy niż SGS. Wygląda na to, że NOTE3, powiększy bardziej różnicę technologiczną z SGS4.