Wszystkie trzy nowe tablety Samsunga – Galaxy Tab 3 7.0, Galaxy Tab 3 8.0 i Galaxy Tab 3 10.1 zostały zaprezentowane w białym wariancie kolorystycznym i to właśnie biały kolor można uznać za ten oficjalny. Wygląda jednak na to, że w przyszłości tablety będą dostępne takżew ciemniej wersji, tak jak to było w przypadku drugiej generacji. Właśnie pojawiło się zdjęcie z 7-calowym tabletem Galaxy Tab 3 w kolorze brązowym.

Najnowszy, 7-calowy tablet Samsunga to odświeżona wersja Galaxy Tab 2 7.0, tabletu który zadebiutował na rynku prawie rok temu. Odświeżona dosłownie, bo pod względem technicznym, oba tablety są niemalże identyczne, a główne zmiany zauważymy w wyglądzie i systemie. Najmniejszy Galaxy Tab 3 ma dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB RAM, ekran o rozdzielczości WSVGA, 3-megapikselowy aparat i baterię 4000 mAh. Wygląda znajomo? Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 w kolorze Gold Brown [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 w kolorze Gold Brown [źródło: SamMobile]

Do sieci wyciekło zdjęcie z tabletem Samsung Galaxy Tab 3 7.0 w kolorze brązowym o nazwie Gold Brown. Zdjęcie pojawiło się na Twitterze za sprawą użytkownika @evleaks, tego samego, który udostępnił nowy kolor Samsunga Galaxy Note 8.0. Jak Wam się podoba 7-calowy tablet w ciemniej odsłonie?

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *