Galaxy Note 8.0 to tablet, który został zaprezentowany na początku tego roku na targach Mobile World Congress. Charakteryzuje się obsługą rysika S-Pen i interfejsem jak w smartfonach, mimo tego, że ma 8-calowy ekran. Urządzenie to zadebiutowało z Androidem 4.1.2 Jelly Bean, a dzisiaj jego niektórzy użytkownicy mogą już przetestować nowszą wersję 4.2.2, przystosowaną dla tego urządzenia.

Serwis SamMobile opublikował dziś oprogramowanie o oznaczeniu N5110XXCMG2. Jest to oprogramowanie testowe,  bazujące na Androidzie 4.2.2 Jelly Bean i przeznaczone dla Galaxy Note 8.0 tylko w wersji z WiFi. Obok zmian w interfejsie użytkownika dzięki zastosowaniu nakładki TouchWiz Nature UX w wersji 2.0, zauważyć można znaczną poprawę w wydajności i czasie pracy na baterii.

Oprogramowanie można pobrać z poniższego linku i do instalacji użyć pierwszego Galaktycznego Poradnika. Przeprowadzi on Was krok po kroku przez proces instalacji, ale nie zapominajcie, że nasz blog jak i producent urządzenia nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszystkie szkody i błędy wynikające z niewłaściwego używania programu bądź niewystarczającej wiedzy użytkownika do podjęcia tego typu działania.

N5110XXCMG2 (1241,8 MB) – Pobierz

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Wyciekł Android 4.2.2 Jelly Bean dla Galaxy Note 8.0 WiFi”

  • Jj
    1 sierpnia 2013 at 19:16

    Mam N5110 🙂