Wiadomo, że na gali Samsung UNPACKED 2013 Episode 2 główną gwiazdą wieczoru będzie trzecia odsłona tabletofonu Galaxy Note. Wygląda jednak na to, że południowokoreański producent przygotowuje dla nas coś więcej. Już wcześniej informowaliśmy o tym, że razem z Galaxy Note III swoją premierę może zaliczyć pierwszy inteligentny zegarek Samsunga, ale chodzą także słuchy o 12,2-calowym tablecie z dużą rozdzielczością. Na obecną chwilę możemy być niemal pewni tego pierwszego.

W przeciwieństwie do Galaxy Note III, o smartwatch’u firmy Samsung wiemy niewiele. Do tej pory dowiedzieliśmy, że może występować pod nazwą Samsung Gear, oznaczeniem SM-V700 i ma działać jako akcesorium do smartfonów Galaxy. Wygląd ciągle jest dla nas wielką niewiadomą, choć w sieci pojawiło się już kilka koncepcyjnych projektów. Najbardziej znanym jest chyba ten poniżej, który zakłada wykorzystanie w zegarku elastycznego wyświetlacza.

Inteligentny zegarek od Samsunga - projekty koncepcyjny [źródło: SamMobile]
Inteligentny zegarek od Samsunga – projekty koncepcyjny [źródło: SamMobile]

Na chwile obecną jednak nie ważne jest jak zegarek będzie wyglądał i jakie funkcje będzie oferował. Istotne jest to, że Samsung Gear będzie miał swoją premierę na gali Samsung UNPACKED 2013 Episode 2. Taką nowinę potwierdza serwis SamMobile, a jak wiadomo, często podawane informacje są trafne.

Jesteście zainteresowani inteligentnym zegarkiem od Samsunga?

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Potwierdzone: Samsung Gear poznamy na gali UNPACKED 2013 Episode 2”

 • mistgras
  17 sierpnia 2013 at 08:08

  Osobiście czekam bardziej na zegarek niż na Note 3. Zegarek to coś nowego w tej dziedzinie, żeby nie powiedzieć jeszcze rewolucyjnego :)Note 3 będzie podkręconą wersją Note 2 to pewne chyba 😀

  • B.
   21 sierpnia 2013 at 21:30

   Nowego w Samsungu – tak. Nowego w tej dziedzinie – nie. Jabol już coś takiego wymyślił – Apple iWatch.