Im bliżej jesteśmy jakiegoś eventu tym więcej pojawia się informacji o przyszłych urzadzeniach, które mają być tam zaprezentowane. Za miesiąc ruszają targi IFA 2013 w Berlinie, gdzie swoją premierę zaliczy Galaxy Note III. Najnowsze doniesienia wskazują, że razem z kolejnym tabletofonem poznamy pierwszy inteligentny zegarek Samsunga.

Samsung Galaxy Note III to obecnie najbardziej wyczekiwane urządzenie tego roku. Według wielu źródeł 3. generacja tabletofonu Samsunga ma mieć 5,7-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości FullHD, 3 GB pamięci operacyjnej RAM, układ Snapdragon 800 o zegarze 2,3 GHz i 13-megapikselowy aparat z OIS. Czy to się potwierdzi? Miejmy nadzieję, że tak bo specyfikacja robi wrażenie. Wszystko stanie się jasne już na początku następnego miesiąca.

Data premiery Galaxy Note III została potwierdzona przez koreańską stronę Asia Economic, gdzie po raz kolejny wskazano 4. września, czyli dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem targów IFA. Co ciekawe, razem z Note’em ma zostać zaprezentowany SmartWatch, czyli inteligentny zegarek od Samsunga, który umożliwi zdalną kontrolę smartfonu.

Koncept SmartWatch od Samsunga [źródło: SamMobile]
Koncept SmartWatch od Samsunga [źródło: SamMobile]

Na jego temat niestety wiemy niewiele. Zegarek trafił do sieci pod oznaczeniem SM-V700, może nazywać się Gear i podobno będzie pracował pod kontrolą systemu Android. Na targach swoje nowości przedstawi nie tylko Samsung, ale też inni producenci, więc sami widzicie, że przyszły miesiąc będzie pełen nowego sprzętu. Start IFA 2013 już 6. września, a my zrobimy wszystko by tam być!

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Premiera Galaxy Note III i Smartwatch odbędzie się 4. września, tuż przed IFA 2013?”

  • esuba94
    2 sierpnia 2013 at 20:34

    Dobrze ze mam 2 godziny drogi postaram sie byc.