Galaxy Gear to pierwszy inteligentny zegarek firmy Samsung, który swoją oficjalną premierę zaliczył 9 dni temu na gali Mobile Unpacked 2013, tuż przed rozpoczęciem targów IFA w Berlinie. Zegarek w zagranicznych ofertach pre-order był wyceniany na około 300 dolarów, co było sporą kwotą, ale jeszcze do przyjęcia. Nie można jednak tego powiedzieć o pierwszej ofercie przedsprzedażowej w Polsce, bo cena Galaxy Gear po prostu zwala z nóg.

Samsung Galaxy Gear [źródło: Samsung]
Samsung Galaxy Gear [źródło: Samsung]

Jeden ze sklepów internetowych redcoon znany jest z szybkiego dodawania najnowszych produktów do swojej oferty. Można było się zatem spodziewać, że oferta przedsprzedaży z Galaxy Gear pojawi się zaraz po premierze i rzeczywiście tak się stało, ale chyba nikt nie spodziewał się tak wysokiej ceny za ten gadżet. Zegarek został wyceniony na monstrualną kwotę w wysokości 1699 złotych, co sprawia, że jest droższy nawet od Galaxy S 4 mini (smartfon jest do zdobycia za 1599 złotych np. w Sferisie czy Media Markt).

Samsung Galaxy Gear - przedsprzedaż [źródło: redcoon]
Samsung Galaxy Gear – przedsprzedaż [źródło: redcoon]

Musicie sami przyznać, że kwota jest mocno przesadzona i raczej mało kto zdecyduje się na zakup zegarka w takiej cenie. Ja już zrezygnowałem i czekam na korzystniejszą, poważniejszą ofertę. Osobiście stwierdzam, że maksymalna kwota za tego typu produkt powinna wynosić 999 złotych. Czy zgadzacie się ze mną?

Galaxy Gear został dodany do oferty w sześciu kolorach, ale oczywiście nie jest jeszcze fizycznie dostępny na magazynie. Data jego premiery zostanie podana w późniejszym terminie.

źródło: redcoon

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Pierwsza oferta przedsprzedażowa z Galaxy Gear w Polsce. Cena zwala z nóg”

 • Xevred
  13 września 2013 at 20:28

  No pięknie… osobiście nabyłem miesiąc temu Note II, nówkę za 1600 zł i marzył mi się do kompletu Samsungowski smartwatch ale cena jest tak zaporowa, że będę sobie musiał odpuścić tego producenta…

  P.S. Tak, wiem, że Samsungowski smartwatch działa ze smartfonami pod kontrolą systemu 4.3 ze względu na Bluetooth LE lecz liczę na „obiecaną” październikową aktualizację do 4.3 dla Note II, SIII i S4.

 • Xevred
  13 września 2013 at 20:29

  Ehh… czemu nie pisałem Galaxy Gear tylko „Samsungowski smartwatch”..? Niemam pojęcia, wybaczcie głupotę xD

 • Milek
  21 września 2013 at 18:37

  Mnie bardziej interesuje, na ile Sony SmartWatch 2 będzie działał z Note III po NFC.