Pamiętacie nasz konkurs, który rozpoczął się w drugiej połowie ubiegłego miesiąca? Zapewne te osoby, które wzięły w nim udział wiedzą o nim wszystko. Konkurs został zorganizowany z okazji przekroczenia 1200 fanów na Facebooku i właśnie dobiegł końca. Najwyższy czas na wyniki.

Głównym zadaniem w konkursie było odpowiadanie na pytania zamknięte, które pojawiały się w wybranych przez redakcję, losowych wpisach, przesyłanie odpowiedzi na adres konkursowy i zdobywanie punktów za te prawidłowe. Zasada była jedna – kto pierwszy ten lepszy, ponieważ to kolejność zgłoszeń decydowała o ilości zdobytych punktów. Pytania dotyczyły prostych kwestii dotyczących urządzeń z rodziny Galaxy i sądząc po ilości nadesłanych odpowiedzi nie sprawiły większych problemów uczestnikom konkursu. Ostatecznie pytań było 16, a ostatnie pojawiło się parę dni temu, dokładnie 10. września.

konkurs-galaktyczny

Nareszcie przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Zwycięzców mamy pięciu, bo właśnie pięć nagród znajdowało się w puli. Nie przedłużając i nie trzymając Was już dłużej w niepewności, wyniki znajdują się poniżej. Postanowiliśmy udostępnić tylko pięć pierwszych, zwycięskich pozycji, ale jeśli ktoś chce dowiedzieć się, które zajął miejsce i ile zdobył punktów, proszę o wiadomość na adres e-mail serwisu.

1. miejsce – Grzegorz D. dziz***@gmail.com
Nagroda: Słuchawki Digital Silence DS101-A

2. miejsce – Marcin marc***@vp.pl
Nagroda: Słuchawki Altec Lansing Muzx XY

3. miejsce – Andrzej W. andr***@wp.pl
Nagroda: Nakładka Belkin Shield Sheer Matte do Galaxy Note II

4. miejsce – Sławomir K. gik8***@wp.pl
Nagroda: Tuner DVB-T Manta do komputera

5. miejsce –  Marcin J. 11ma***@wp.pl
Nagroda: Bezprzewodowa mysz Trust

Każdy zwycięzca zobowiązany jest do przesłania danych adresowych, które są niezbędne do prawidłowej realizacji wysyłki nagród. Dane należy nadesłać jako odpowiedź na wiadomość informującą o wygranej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkich uczestnikom za udział w konkursie. Z pewnością na tym jednym konkursie nie zaprzestaniemy i być może jeszcze w tym roku zorganizujemy kolejny, ale jak to się mówi – wszystko w swoim czasie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *