Na tegorocznych targach IFA 2013 Samsung zaprezentował wersję 7-calowego tabletu Galaxy Tab 3 specjalnie przygotowaną z myślą o najmłodszych. Tablet poza innym kolorem obudowy miał ochronną nakładkę na krawędzie i lekko zmienione oprogramowanie. Już niedługo do sklepów może trafić kolejna specjalna edycja tabletu, tym razem z Hello Kitty.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty [źródło: SamMobile]
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty [źródło: SamMobile]

Połączenie w postaci Samsunga i Hello Kitty jest już nam dobrze znane, ponieważ w sklepach można znaleźć limitowane edycje takich smartfonów jak Samsung Galaxy Y, Samsung Avila czy Samsung Wave 575. Wszystkie miały ze sobą kilka cech wspólnych – biało-różowa obudowa, nadruki Hello Kitty i dodatkowe aplikacje. Podobnie jest z nowym Galaxy Tab 3 7.0, który z tyłu obudowy ma wielkie logo Hello Kitty, mniejsze na przycisku Home oraz masę „słodkiej” zawartości w postaci gier, programów, tapet i dzwonków.

Pod względem parametrycznym tablet pozostaje bez zmian. Wciąż mamy do czynienia z urządzeniem, którego sercem jest dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Znajdziemy też 3-megapikselowy aparat z tyłu, 8 GB pamięci wewnętrznej, a system Android w wersji 4.1 Jelly Bean wyświetlany jest na 7-calowym ekranie o rozdzielczości WSVGA (1024 x 600 pikseli).

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 w specjalnej odsłonie Hello Kitty został wyceniony na 229 euro a jego sprzedaż ma rozpocząć się w ciągu 3 tygodni… niestety jak na razie w Japonii.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *