Podczas oficjalnej premiery Galaxy Note 3 i Galaxy Gear w Warszawie dowiedziałem się, że Samsung nie planuje sprzedaży ich w jednym zestawie. Było to dla mnie trochę dziwne, bo w końcu obydwa urządzenia są dla siebie stworzone, a podobne bundle były oferowane zagranicą. Jak się jednak okazuje, najnowszy tabletofon Samsunga i jego pierwszy inteligentny zegarek można kupić w jednej paczce i to w niezbyt wygórowanej cenie.

Kiedy Galaxy Note 3 trafił do pierwszych ofert przedsprzedażowych w Polsce jego cena została ustalona na poziomie 2999 złotych i taka też też została po jego premierze na sklepowych półkach. Zegarek Galaxy Gear pojawił się dwa tygodnie później (za dzień jego oficjalnej premiery można przyjąć 14. października) i przyszło nam za niego zapłacić 1199 złotych. Zarówno w przypadku zegarka jak i tabletofonu mowa tutaj o oficjalnych cenach detalicznych w sklepach, bo wiadomo, że w Internecie (Allegro, Komisy, osoby prywatne itp.) można te urządzenia kupić nieco taniej.

Galaxy Note 3 i Galaxy Gear [źródło: Samsung]
Galaxy Note 3 i Galaxy Gear [źródło: Samsung]

Wracając jednak do głównej myśli tego wpisu, Galaxy Note 3 i Galaxy Gear można nabyć w jednej paczce za 4099 złotych. Jakby nie patrzeć jest cena okazyjna, bo kupując urządzenia oddzielnie zapłacimy niemal 100 złotych więcej. Jak na razie oferta dostępna jest w sklepie Sferis i Kakto, a sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem serwisu Allegro.

Bez względu na kolor Galaxy Note 3 w zestawie znajduje się czarny Galaxy Gear, bo właśnie taki kolor obecnie jest dostępny w Polsce. W obydwu sklepach jest darmowa wysyłka, ale małą kartą przetargową sklepu Kakto może być gratis w postaci dwóch kart microSD o pojemności 8 i 16 GB z adapterem.

Galaxy Note 3 i Galaxy Gear w zestawie [źródło: Allegro]
Galaxy Note 3 i Galaxy Gear w zestawie [źródło: Allegro]

Co ciekawe, Sferis oferuje także zestawy, gdzie razem z zegarkiem Galaxy Gear można kupić… smartfon Galaxy S 4, Galaxy S 4 mini czy Galaxy S 4 zoom. Jak wiadomo, w chwili obecnej zegarek działa wyłącznie z Galaxy Note 3 i dopóki dla innych smartfonów nie pojawi się aktualizacja do Androida 4.3 Jelly Bean, nie będą kompatybilnie z Gear’em. Jako ciekawostę podam, że w rozmowie z działem sprzedaży dowiedziałem się, że jest to oferta przyszłościowa… Chyba nic bardziej absurdalnego nie mogli wymyślić 😉 Przecież aktualizacja dla Galaxy S 4 zoom czy Galaxy S 4 mini nawet nie została zapowiedziana.

Galaxy Gear - zestawy [źródło: Allegro]
Galaxy Gear – zestawy [źródło: Allegro]

źródło: Allegro

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Gear w zestawie za 4099 złotych”

  • Numbb
    22 października 2013 at 17:30

    hmm w zestawie, nie wiem czy jest sens, bo w internecie są już o 12% tańsze Note 3, czyli ok 2650 zł zegarek to nawet 1090 zł. A oszczędność 100 zł przy sumie 4099, to jest 2,44%. Wolę więc kombinować oddzielnie co mi daje sumę ok 3750 zł. Aby było to konkurencyjne powinni dać przynajmniej 7% zniżki czy może ok 300 zł

  • Bomba
    23 października 2013 at 10:18

    Tylko powiedzmy sobie jedno przy całej sympatii Gear to lipa. Bateria jest nie do przyjęcia. Zegarek Sony jest 2 razy tańszy. To jest ogromna różnica. Trzeba czekać na kolejne generacje, może druga będzie sensowniejsza.