Zazwyczaj na otwarciu nowego sklepu możemy liczyć na różne promocje, obniżki cen, atrakcje i niespodzianki. Nie inaczej będzie na inaugiracji kolejnego, szesnastego już salonu stacjonarnego X-KOM, która odbędzie się już w najbliższą sobotę w Galerii Echo w dobrze znanych mi Kielcach. Spójrzmy zatem jaką ofertę procmocyjną przygotował dla nas sklep, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę urządzenia z rodziny Galaxy.

Oficjalnie otwarcie nowego salonu X-KOM odbędzie się w sobotę 16. listopada, punktualnie o godzinie 10:00. Nie bez przyczyny wybrano ten konkretny dzień miesiąca, ponieważ będzie to już szesnasty salon częstochowskiego X-KOM’u. Miejsce też nie jest przypadkowe. Wybrano Galerię Echo mieszczącą się przy ulicy Świętokrzyskiej 20 w Kielcach, która pod względem liczy sklepów jest największym tego typu obiektem handlowym w Polsce. Salon X-KOM ma swoją lokalizację na poziomie 1.

x-kom-otwarcie-salonu-w-kielcach

Z okazji wielkiego otwarcia nie zabraknie oczywiście promocji na wybrane produkty, które będzie można kupić w atrakcyjnych cenach. Będą laptopy, tablety, smartfony, pendrive’y i wszelkiego rodzaju akcesoria komputerowe, ale nas rzecz jasna najbardziej interesują urządzenia, które w swojej nazwie mają Galaxy. A tych też nie będzie brakować.

Wśród wyróżnionych produktów znalazł się smartfon Samsung Galaxy S III za 1299 złotych (1349 zł w X-KOM, od 1265 zł w sieci) i jego mniejsza odsłona Samsung Galaxy S III mini w cenie 699 złotych (849 zł w X-KOM, od 789 zł w sieci). W ofercie znalazł się też najnowszy gadżet Samsung Galaxy Gear, którego można zakupić w kwocie 1099 złotych (1199 zł w X-KOM, od 1089 zł w sieci), oszczędzając przy tym 100 złotych, gdy porównany cenę do tej z przedsprzedaży.

Otwarcie X-KOM w Kielcach - promocje [źródło: X-KOM]
Otwarcie X-KOM w Kielcach – promocje [źródło: X-KOM]

Warto też rzucić okiem na sprzedaż sklepu X-KOM prowadzoną na Allegro, gdzie też z okazji otwarcia nowego salonu można znaleźć sporo produtków w niższych cenach. Jest między innymi smartfon Samsung Galaxy Pocket za 299 złotych (369 zł w X-KOM, od 289 zł w sieci) i 10,1-calowy tablet Samsung Galaxy Tab 3 z modemem 3G w cenie 1549 złotych (1589 zł w X-KOM, od 1597 zł w sieci). Pamiętajcie jednak, że aukcje dotyczą tylko zamówień z odbiorem osobistym w Kielcach od 16.11.2013 roku.

Z ciekawszych promocji można także wspomnieć o myszkach Logitech M175, torbach na laptopa Targus czy pendrive’ach Kingston o pojemności 8 GB. Wszystkie te produkty zostały wycenione na jedyne 9,90 złotych, ale trzeba mieć na uwadze, że w tej cenie dostępnych będzie tylko pierwszych 100 sztuk. Spis wszystkich produktów w ofercie promocyjnej można znaleźć pod tym adresem lub na koncie X-KOM na Allegro.

Otwarcie X-KOM w Kielcach - promocje [źródło: X-KOM]
Otwarcie X-KOM w Kielcach – promocje [źródło: X-KOM]

Wszystkie ceny na promocyjne produkty będą obowiązywać tylko w dniu otwarcia (przypominam 16. listopada, godz. 10:00), więc jeśli planujecie zakup laptopa, smartfonu czy tabletu, warto w tym dniu przyjechać do Kielc i udać się na otwarcie nowego salonu X-KOM. Nawet jeśli stracimy trochę czasu stojąc w kolejce (a tych pewnie nie będzie brakować), to małą rekompensatą będzie kilka groszy w kieszeni. Co więcej, w dniu otwarcia nie zabraknie konkursów, w którym uczestnicy będą mogli zgarnąć konsolę Xbox 360. Także… cytując słowa popularnego w ostatnim czasie kawałka – „Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo!” 😉 Ktoś się wybiera?

źródło: X-KOM, Galeria Echo

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *