Pamiętacie ostatnią promocję firmy Samsung o nazwie Aplikacje w cenie, która obowiązywała do końca ubiegłego roku z wybranymi urządzeniami? Jeśli nie to przypomnę, że każdy kto zakupił tablet z serii Galaxy Tab 3 lub smartfon objęty promocją mógł bezpłatnie pobrać wybrane aplikacje ze sklepu Samsung Apps o maksymalnej wartości 500 złotych i korzystać z ich za darmo na urządzeniu. Podobna promocja będzie obowiązywać przy zakupie tabletów Galaxy TabPRO i Galaxy NotePRO z tym, że aplikacji będzie jeszcze więcej.

Samsung chce jak najbardziej zachęcić do zakupu nowych tabletów jeszcze przed ich premierą na sklepowych półach. Jak pokazały pierwsze doniesienia, tablety „PRO” będą trochę kosztować, ale w cenie otrzymamy spory pakiet dodatkowego oprogramowania, treści i usług, które jeszcze bardziej rozszerzą możliwości tych urządzeń. Już teraz przy zakupie wybranych tabletów i smartfonów uzyskujemy dwuletni dostęp do 50 gigabajtów przestrzeni na dane w chmurze Dropbox, a w przypadku tabletów Galaxy TabPRO i NotePRO dojdzie jeszcze masa dodatkowej zawartości, bo Samsung nawiązał współpracę z ponad jedenastoma wydawcami najlepszych treści i usług.

Otrzymamy między innymi pełną odsłonę pakietu biurowego Hancom Office, 1 TB na serwerach Bitcasy, długoterminowe subskrybcje na usługi Evernote, NY Times czy Remote PC, a także kilka płatnych aplikacji. Cała oferta jest szczegółowo opisana w poniższej tabeli, dlatego wszyscy zainteresowani powinni się z nią zapoznać.

Nazwa aplikacji/usługiOpis
Bitcasa1 TB przestrzeni na dane przez 3 miesiące
Bloomberg Businessweek+Roczna, darmowa subskrypcja
BlurbDarmowy kupon na zakupy
Cisco WebEx Meetings6-miesięczna, bezpłatna subskrypcja
nielimitowane konferencje
Dropbox50 GB na dwa lata
EasilyDo ProBezpłatne pobranie aplikacji
Evernote*Roczna, darmowa subskrypcja
Hancom OfficeBezterminowa, darmowa subskrypcja
LinkedInPremium na 3 miesiące
LIVESPORT.TV6-miesięczna, bezpłatna subskrypcja
NY Times*Roczna, darmowa subskrypcja
Oxford Advanced Learner’s A-ZBezpłatne pobranie aplikacji
Remote PC2-letnia, darmowa subskrypcja
Sketchbook ProBezpłatne pobranie aplikacji
* – tylko dla Galaxy TabPRO 12.2 i Galaxy NotePRO

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *