Potraficie wymienić wszystkie promocje Samsung’a, które odbyły się w ciągu ostatnich tygodni? Ja mam już z tym problemy. Okazje, obniżki cen, wyprzedaże, wszystko po to by użytkownicy mogli kupić smartfon czy tablet w niższej, bardziej korzystnej cenie. Skończyła się już promocja Podlewamy rabaty, ale dzisiaj rozpoczęła się kolejna.

Widać, że cykliczne promocje przynoszą rezultaty skoro jest ich aż tyle. W niemal każdym tygodniu możemy zakupić wybrane urządzenie Samsunga z kilkusetzłotowym rabatem. W ubiegłym tygodniu warto było zwrócić uwagę na ofertę z tabletofonem Galaxy Note 3 Neo czy 8,4-calowym wariantem Galaxy Tab PRO, które były dostępne odpowiednio za 1499 złotych i 1249 złotych. W najnowszej promocji również można znaleźć kilka cisawych ofert.

Tym razem promocja Samsung jest pod hasłem „Temperatura rośnie, ceny spadają!” i w obniżonej cenie można dostać aż 18 wybranych urządzeń – smartfonów, tabletów i aparatów cyfrowych. Osoby, które potrzebują dobrego aparatu na pewno zainteresuje oferta z modelem NX300, który jest w cenie 1649 złotych (wcześniej 2199 złotych). Jeśli jednak ktoś poszukuje poręcznego smartfona powinien zwrócić uwagę na Galaxy S4 mini za 999 złotych. W najnowszej promocji można także znaleźć tablety z serii PRO – Galaxy Tab PRO 8.4 i Galaxy Tab PRO 10.1, gdzie cena rozpoczyna się odpowiednio od 1249 złotych i 1499 złotych (za wersję z Wi-Fi).

Oferta jest ważna od dzisiaj, 13. maja do 18. maja w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych jak Sferis czy X-KOM.

źródło: Sferis, X-KOM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *