Co raz więcej informacji dociera do nas o nowych tabletach Samsunga wyposażonych w ekran AMOLED. Wszystko wskazuje na to,  że ich premiera nastąpi jeszcze w pierwszej połowie czerwca. Widzieliśmy zdjęcia, znamy nieoficjalną specyfikację, a teraz wzmiankę o nowych tabletach możemy zobaczyć w Samsung Apps. 

Galaxy Note PRO i tablety z serii Galaxy Tab PRO miały fabrycznie zainstalowany pakiet Hancom Office, który umożliwia edycję dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych oraz tworzenie prezentacji. Program jest świetny i w dodatku dostępny za darmo, ale tylko na wybrane urządzenia. A do tych już niedługo dołączą dwa nowe tablety – Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5.

Na to przynajmniej wskazują informacje zawarte w sklepie Samsunga z aplikacjami. Na karcie pakietu Hancom Office można doszukać się informacji o dwóch nowych tabletach z rodziny Galaxy Tab S. Wszystko więc na to wskazuje, że ich premiera zbliża się wielkimi krokami, a Hancom Office będzie fabrycznie na nich zainstalowany.

Galaxy Tab S w Samsung Apps / fot. evleaks
Galaxy Tab S w Samsung Apps / fot. evleaks

Nieoficjalnie mówi się, że nowe tablety być może poznamy już 12. czerwca na specjalnym evencie w Nowym Yorku. Jeśli wszystko się sprawdzi tablety Galaxy Tab S będą należały do tych najwydajniejszych, bo znajdziemy w nich układ Exynos 5 Octa, pewnie około 2-3 GB pamięci RAM i ekran WQHD wykonany w technologii AMOLED.

 źródło: evleaks

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *