Wczoraj mogliście zobaczyć 10,5-calowy tablet Galaxy Tab S na zdjęciu prasowym. Premiera nowych tabletów szybko się zbliża, więc było kwestią czasu aż podobne grafiki pojawią się z mniejszym przedstawicielem nowej serii – tabletem Galaxy Tab S 8.4. Tak też się dzisiaj stało.

Z tego co dowiedzieliśmy się do tej pory wynika, że nowa rodzina tabletów Samsunga z ekranami AMOLED będzie dostępna w dwóch wersjach, z 10,5-calową oraz 8,4-calową przekątną ekranu. Ta druga będzie zapewne zbliżona do obecnego Galaxy Tab 3 8.0, a nawet nieco smuklejsza biorąc pod uwagę niezwykle cienkie ramki, mniejszą przestrzeń nad i pod ekranem, a także bardziej „kwadratowe” rogi. To też można zauważyć na poniższych zdjęciach prasowych, które dzięki serwisowi evleaks.at wyciekły do sieci.

Samsung Galaxy Tab S 8.4 / fot. evleaks
Samsung Galaxy Tab S 8.4 / fot. evleaks

Można także zauważyć podobieństwo nowych tabletów Tab S do smartfonu Galaxy S5, przede wszystkim spoglądając na ich tylną obudowę. Posiada ona charakterystyczny „kropkowany” wzór i matową (tak zakładam) powierzchnię. To co najbardziej zastanawia, to dwa okrągłe elementy, które prawdopodobnie będą wykorzystywane razem ze stacją dokującą lub etui. Warto też zwrócić uwagę na kolor ramki, który wpada lekko w złoty, a nie jak to było do tej pory srebrny.

Samsung Galaxy Tab S 8.4 / fot. evleaks
Samsung Galaxy Tab S 8.4 / fot. evleaks

Jak Wam się podoba 8,4-calowy Galaxy Tab S? Premiera nowych tabletów ma mieć miejsce w Nowym Yorku już 12. czerwca.

źródło: evleaks

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *