Kilka dni temu Samsung na gali GALAXY PREMIERE 2014 zaprezentował nową rodzinę tabletów, do której należą obecnie dwa modele – Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5. W tabletach nie byłoby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że zostały wyposażone w ekrany Super AMOLED o ultra-wysokiej rozdzielczości i najlepsze podzespoły dostępne na rynku. Czekacie aż te urządzenia pojawią się w sprzedaży? Jeśli tak to informujemy, że już niedługo rozpocznie się przedsprzedaż. 

Samsung krótko pisząc „pozamiatał” swoimi nowymi tabletami Galaxy Tab S. Nie dość, że posiadają ekran w technologii Super AMOLED, który do tej pory można było spotkać w najnowszych smartfonach czy niektórych aparatach Samsunga, sercem jest wydajny procesor współpracujący z aż 3 GB pamięci RAM to jeszcze nowe tablety mają być tańsze od Galaxy Tab’ów PRO. Na konferencji ceny rozpoczynały się od 399 i 499 dolarów za wersję bez modemu LTE, odpowiednio dla wersji 8,4- i 10,5-calowej. Ile tablety będą kosztować w Polsce? Już niebawem się tego dowiemy.

Sklep X-KOM umieścił na swojej stronie specjalny licznik, który odlicza czas do startu przedsprzedaży nowych tabletów w naszym kraju. Według informacji przedsprzedaż ruszy już za 10 dni, czyli 26. czerwca, a sama oferta ma być wyjątkowa, więc bardzo możliwe, że do tabletu będą dorzucane jakieś akcesoria. Szczegóły poznamy już wkrótce.

Przedsprzedaż tabletów Galaxy Tab S / fot. X-KOM
Przedsprzedaż tabletów Galaxy Tab S / fot. X-KOM

Kto jest zainteresowany zakupem nowiutkiego Galaxy Tab S? Który model bardziej Wam się podoba?

źródło: X-KOM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *