Biorąc pod uwagę ilość promocji na sprzęt w ciągu miesiąca to Samsung jest niewątpliwie w czołówce. Dopiero co zakończyła się jedna, a już rozpoczęła się kolejna. „Ustrzel Promocję!” to nowa oferta na urządzenia południowokoreańskiego producenta. Czy rzeczywiście można „ustrzelić” smartfon, tablet czy inne urządzenie w dobrej cenie?

W każdej akcji promocyjnej Samsunga jest kilkanaście, a czasami nawet kilkadziesiąt urządzeń, których cena została mocno obniżona w stosunku do tej, którą znamy z premiery. Zawsze miło jest coś kupić i zaoszczędzić kilka stówek. Nie ma co ukrywać, że najnowsza oferta pod hasłem „Ustrzel Promocję!” nawiązuje do obywających się obecnie w Brazylii Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W promocji ponownie znalały się smartfony, niemal wszystkie najnowsze tablety Samsunga, ale też smartwatche, aparaty i laptopy.

Wszystkie obniżki są interesujące, ale standardowo wskażemy, te które powinny Was zainteresować najbardziej. Na pierwszy strzał w dolny róg bramki idzie Samsung Gear Fit, który przez najbliższy czas będzie można kupić za 599 złotych, gdzie w stosunku do ceny pierwotnej oszczędzamy 200 złotych. Waszą uwagę może przykuć także pierwszy inteligentny zegarek Samsunga, który obecnie jest do zdobycia za 649 złotych – 150 złotych mniej od wcześniejszej ceny i aż połowę od ceny z przedsprzedaży.

Wśród smartfonów i tabletów raczej nic ciekawego nie ma, chyba, że już na siłę spojrzymy na Galaxy S4 mini, którego aktualna cena to 999 złotych czy ceny dwóch wariantów Galaxy Note PRO. Nowością jest Samsung Galaxy S4 Value Edition, którego wyceniono na 1599 złotych. W najnowszej ofercie znalazło się też kilka modeli aparatów i laptopów.

Oferta obowiązuje w największych salonach i sklepach internetowych jak Sferis, X-KOM, Euro czy Komputronik. Promocja obowiązuje od wczoraj, 17. czerwca i będzie trwała do końca tego miesiąca, czyli do niedzieli 30. czerwca (lub do wyczerpania zapasów). Czy jakiś produkt Was zainteresował i zamierzacie go kupić?

źródło: Sferis, X-KOM

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Ustrzel promocję! Gear Fit za 599 zł, Galaxy Note PRO za 2399 zł i inne”

  • qwertyliusz
    18 czerwca 2014 at 12:16

    najlepsze jest to ze galaxy tab 3 7 lite i tab 3 7 kosztują 450 i 500 zl w wersjach wifi co powinno być 300 i 370 maks za nie… patrząc na podzespoly wersje systemu i możliwości… no coz ale to $zajsung