Teraz jest gorący okres na rynku tabletów, przynajmniej tych pochodzących od Samsunga. Dotyczy to oczywiście tabletów z nowej rodziny Galaxy Tab S, które zostały już zaprezentowane w nowym Yorku, a już w połowie lipca trafią do sprzedaży. Samsung rozpoczął promowanie nowych tabletów, bo w Internecie pojawiły się pierwsze reklamy. 

Tablety Galaxy Tab S są dostępne w dwóch rozmiarach z 8,4-calowym i 10,5-calowym ekranem. Cechą charakterystyczną jest ekran w tablecie, który nie dość, że ma bardzo wysoką rozdzielczość (2560 x 1600 pikseli) to jeszcze wykonany jest w technologii Super AMOLED. Ekran robi niesamowite wrażenie, głównie za sprawą głębokiej czerni i odwzorowania kolorów Adobe RGB na poziomie 94%. Dochodzi do tego jeszcze niezwykle mała waga jak na tego typu urządzenia (Galaxy Tab S 8.4 waży zaledwie 294 gramy, a Galaxy Tab S 10.5 465 gramów) i grubość na poziomie 6,6 mm w obydwu modelach.

Między innymi te wyżej wymienione cechy wyróżniają tablet na oficjalnej reklamie, która pojawiła się w sieci. Samsung udostępnił reklamę na swoim kanale w serwisie YouTube, ale wiele wskazuje na to, że taki sam materiał ukaże się również w telewizji.

źródło: Samsung przez tablety.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *