To, że Samsung wraz z Dropbox’em dają darmowe gigabajty dla przyszłych użytkowników najnowszych urządzeń Koreańczyków stało się już chyba tradycją. Ma to miejsce także przy zakupie Samsunga Galaxy Note 4, gdzie przyszli użytkownicy tego tabletofonu będą mogli liczyć na duży bonus w postaci darmowych 50 GB w chmurze Dropbox.

Dropbox to jedna z bardziej znanych usług oferująca przechowywanie danych w chmurze w internecie. Przyszli użytkownicy Samsunga Galaxy Note 4 dostaną aż 50 GB przestrzeni całkiem za darmo. Dzięki połączeniu Galaxy Note 4 z rysikiem S-Pen, będziemy wstanie stworzyć mnóstwo treści. A jak wiadomo zdjęcia wykonane aparatem o matrycy 16 Mpix czy filmy w rozdzielczości 4K swoje ważą i aby nie zajmować cennej pamięci w urządzeniu (32 GB z możliwością rozszerzenia do 64 GB) będziemy mogli przechowywać swoje pliki w chmurze Dropbox.

Aby dostać darmowe 50 gigabajtów użytkownik będzie musiał wykonać kilka czynności, takie jak instalacja aplikacji Dropbox na komputerze, zaprosić znajomych do skorzystania z usługi, czy wysłać kilka plików na swój nowy serwer. Zresztą podobna sytuacja miała miejsce przy zakupie Samsunga Galaxy S5 i Galaxy Note 3.

Promocja, w postaci darmowych 50 GB, będzie obowiązywać przez dwa lata od rejestracji. Dodatkową przestrzeń gigabajtów będziemy mogli przeznaczyć na zdjęcia, filmy, dokumenty czy muzykę. Po upływie promocji, jeśli będziemy zajmować więcej niż podstawowe 2 GB, będziemy musieli zapłacić. Trzeba jednak pamiętać o tym, że promocja jest jednorazowa w ramach jednego konta i jeśli chcemy dostać 50 GB za darmo to będziemy musieli założyć zupełnie nowe konto na stronie Dropbox. Więcej dowiecie się po przeczytaniu tego wpisu.

Aplikacja Dropbox
Aplikacja Dropbox / fot. Dropbox

 

źródło: Dropbox przez PhoneArena

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “50 GB w usłudze Dropbox za darmo na dwa lata dla Samsunga Galaxy Note 4”

  • Jędrzej Małkowski
    7 września 2014 at 17:58

    Jak coś się daje to dożywotnio albo wcale. Samsung nie powinien na siłę integrować z interfejsem bloatware-u. Dropbox powinien być dostępny do pobrania z Galaxy Apps dobrowolnie, a nie na siłę preinstalowany. Pozdrawiam, Jędrzej Małkowski

    • 7 września 2014 at 18:38

      To jest promocja, a o ile znam pojęcie promocji to obowiązuje ona przez pewien czas. Również pozdrawiam