Do tej pory, Androida 4.4.4 KitKat ma na pokładzie bardzo wąska grupa urządzeń jak modele Google Play Edition, Galaxy Alpha oraz świeżo co zaprezentowane dwa Galaxy Note. Jednak od dzisiaj, coraz więcej telefonów będzie otrzymywało najnowszą dystrybucję systemu od Google. Pierwszym smartfonem z tym update’m został Samsung Galaxy S III Neo w wersji dual SIM. Jakie nowości zostały wprowadzone?

Samsung Galaxy S3 Neo jest odświeżoną wersją flagowca z 2012 roku. Nie wszystkie jego elementy są krokiem naprzód względem słynnego poprzednika. We wnętrzu znajdziemy: Snapdragon 400 MSM8228, 1,5 GB pamięci operacyjnej, wyświetlacz Super AMOLED HD, 16 GB pamięci ROM oraz dwa aparaty – z tyłu 8 Mpix a z przodu 2,1 Mpix. Sam smartfon jest także wyposażony w slot na dwie karty SIM. Dotychczas nad jego pracą czuwał Android 4.3 KitKat, który zostanie w najbliższym czasie zaktualizowany do najnowszej wersji (Galaxy S III Neo bez obsługi dwóch kart SIM posiada KitKat’a od razu po wyjęciu z pudełka.

Oprogramowanie zostało oznaczone jako I9300IXXUBNH3 i póki co pojawiło się w Kazachstanie. Sam proces aktualizacji potrwa najbliższe kilka tygodni. Reszta telefonów Galaxy najprawdopodobniej zostanie zaktualizowana bezpośrednio do nadchodzącego Androida L. Taka polityka sprawi, iż na naszych Galaxy S czy Galaxy Note, szybciej zawita nowsza wersja niż 4.4.4 KitKat.

Używacie Galaxy S III Neo lub jego odmiany z dual SIM? Jak oceniacie ten telefon? Napiszcie w komentarzach.

źródło: Samsung-Updates, SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 replies on “Android 4.4.4 KitKat trafia na pokład Samsunga Galaxy S III Neo (wersja z dual SIM)”

 • Aqq
  6 września 2014 at 12:04

  16GB pamięci RAM? :O

  • 6 września 2014 at 13:05

   Mała literówka się wkradła 😛 Dzięki, poprawimy 🙂

 • Pawcik
  6 września 2014 at 13:25

  A co kurde z s3 lte?
  Dalej 4.3 …

  • 6 września 2014 at 19:09

   Spokojnie, SIII LTE dostała KitKata na niektórych rynkach. W Polsce najprawdopodobniej pojawi się w ciągu najbliższego miesiąca.

 • Damian
  26 listopada 2014 at 13:05

  Galaxy s3 neo. Telefon radzacy sobie z wszystkim. Użytkuje go od 2 miesiecy i nie zawiódł mnie ani razu. Bardzo dobre parametry pozwalają na płynne działanie bez najmniejszych problemów. Radzi sobie z każdą gra na full wymaganiach. Aparat robi doskonale zdjęcia i jest wzbogacony w wiele różnych funkcji. Ekran Super Amoled HD daje nam niewiarygodną jakoś obrazu. 🙂
  Posiada ciekawe funkcje za pomocą ruchu lub dotyku 🙂

 • 27 lutego 2015 at 01:03

  pewnego dnia telefon resetował się w kółko paręnaście godzin. przestał po kilkukrotnym wyciągnięciu baterii i zresetowaniu go z tego menu, które pojawia się po jednoczesnym wciśnięciu trzech przycisków telefonu (nie pamiętam który z przycisków głośności ani jak to się nazywa, mniejsza o to). to było dość irytujące, bo w tym czasie był mi najbardziej potrzebny. [wersja na jedną kartę SIM]