Najnowszy smart-zegarek od południowokoreańskiego producenta – Gear S – w przeciwieństwie do większości smartwatchów, które muszą być połączone do naszego smartfona, aby mógł spełniać swoją rolę, nie musi być sparowany z urządzeniem. Dzięki łączności 3G i slotowi na kartę nanoSIM jest wstanie funkcjonować samodzielnie. Oznacza to, że możemy dzwonić i odbierać połączenia bezpośrednio z zegarka. Nowy produkt Samsunga na ich podwórku sprzedaje się całkiem nieźle. W Korei Południowej w pierwszym dniu sprzedaży, Samsung Gear S został sprzedany w ponad 10 tysiącach egzemplarzach.

Na rodzimym rynku Samsunga, w pierwszym dniu sprzedaży, ich najnowszy smart-zegarek Gear S cieszył się sporym zainteresowaniem. W pierwszy dzień sprzedaży, Gear S trafił do ponad 10 tysięcy użytkowników. Taki wynik niewątpliwie jest sporym sukcesem dla Koreańczyków. Jestem ciekaw tego jak zegarek będzie się sprzedawał z kolejnymi dniami. Z drugiej strony chciałbym też poznać jak Gear S sprzedaje się w Polsce i jakim wynikiem może się pochwalić. Jest to zdecydowanie nowy produkt, nie tylko na naszym ryku, ale i na całym świecie, dlatego chciałbym poznać, czy taki produkt cieszy się dużym, czy małym zainteresowaniem wśród polskich konsumentów.

My także posiadamy Gear S i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Ostatnio też przeprowadziliśmy dla Was recenzję Samsunga Gear S, do której przeczytania zachęcamy. Tam macie wszystkie najistotniejsze informacje odnośnie korzystania z Gear S, jak również opinię.

źródło: telecompaper

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 replies on “Pierwsze wyniki sprzedaży Samsunga Gear S”

 • Lary
  12 listopada 2014 at 07:52

  Ja kupiłem, czekam na kuriera 😉

 • piter
  12 listopada 2014 at 14:06

  Czy gear s pojawi się w ofercie operatorów?

  • 15 listopada 2014 at 23:59

   Stawiam, że tak, choć jeszcze dokładnych informacji nie ma w tej sprawie.

 • Brepus
  5 grudnia 2014 at 17:20

  Niestety, nie jest to prawdą. Musi być sparowany z telefonem – inaczej nie ma szans na zarządzanie kontaktami. Co gorsza, z tabletem (Galaxy Tab S) nie da się go sparować – tylko z telefonami (S5, Note 4). Odpowiedź Samsunga? „Taka polityka firmy”. Przykre.

  • 7 grudnia 2014 at 13:58

   Wystarczy sparować raz i można używać bez telefonu.