Firma Samsung jest jedną z tych firm, która zwleka z udostępnieniem najnowszego systemu od Google. Mimo tego, już od kilku tygodni do sieci przedostają się zdjęcia i filmy, prezentujące wygląd TouchWiza w połączeniu z Androidem Lollipop. Jeśli z uwagą śledzicie naszą stronę, to mogliście o tym przeczytać, bo trochę się tego już pojawiło. Ostatnio pisaliśmy o tym jak najnowszy system Google wygląda na Galaxy Note 3. Teraz zachodni redaktorzy pokazali jak prezentuje się Lollipop na Samsungu Galaxy Note 4.

Dzięki redaktorom z SamMobile możemy zobaczyć jak wygląda Android 5.0 Lollipop na najnowszym tabletofonie Galaxy Note 4 firmy Samsung. Jest to już kolejne wideo tego serwisu, na którym pokazują jak prezentuje się Lollipop na urządzeniach Koreańczyków. Jak widać ze zdjęć poniżej, wiele aplikacji takich jak kontakty, kalendarz, poczta e-mail, menedżer zadań, zegar oraz interfejs użytkownika został zrobiony w stylu Material Design. Powiadomienia rozwijanego menu jest teraz przezroczyste, ale na przykład umieszczenie ikony S Finder nie zostało jeszcze zmienione. Z pewnością się to zmieni, gdy Samsung wypuści ostateczną wersję Androida 5.0 dla Galaxy Note 4. W aplikacji aparatu widzimy, że pojawiło się więcej trybów, z których będziemy mogli korzystać od razu po wejściu w aparat bez konieczności ich wcześniejszego pobrania.

Jak widać z filmu, system działa płynnie, a sam wygląd prezentuje się według mnie ładnie. Oczywiście znajdą się tacy, którym takie połączenie z TouchWizem nie przypadnie do gustu. Autorzy filmu podkreślają, że jest to wczesna wersja oprogramowania, więc niektóre rzeczy mogą się jeszcze zmienić do dnia jej opublikowania. Niestety nadal nie wiemy, kiedy Samsung rozpocznie aktualizację Lollipop dla Galaxy Note 4 oraz innych flagowych smartfonów tej firmy jak Galaxy S4, S5, czy Note 3. Jeśli chodzi o S4 to wiemy, że mają to być okolice początku przyszłego roku, ale dokładnych danych brak. Mamy też nadzieję, że nie tylko te najmocniejsze urządzenia zostaną zaktualizowane i te słabsze także doczekają się Lollipopa. Na dole obiecane screenshoty.

źródło: SamMobile

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Tak wygląda Android 5.0 Lollipop na Samsungu Galaxy Note 4”

  • scraffite
    3 grudnia 2014 at 21:25

    Ja czekam na Alphe. 🙂