Samsung Galaxy Alpha odniósł duży sukces, a jednym czynników takiego obrotu spraw był wygląd urządzenia. Metalowa konstrukcja, lekkość i bardzo smukła obudowa robiły niesamowite wrażenie. Nie możemy spodziewać się następcy, ale modele które mają kontynuować kampanię smukłych telefonów z aluminiowym wykończeniem przejmują modele Galaxy A3 i Galaxy A5.

Bez zbędnego przedłużania informujemy, że dzisiaj na Twitterze Rzecznik Prasowy Samsung Polska – Olaf Krynicki podał oficjalna datę rozpoczęcia sprzedaży obu modeli. Galaxy A3 i Galaxy A5 będą dostępne od 23 stycznia bieżącego roku. Ciekawe jest, że nie pojawią się one tylko w salonach Brand Store, ale w szerszej ofercie sprzedażowej. Niestety nie poznaliśmy cen i nic nadal nie wiadomo o Galaxy A7, którego poznaliśmy oficjalnie kilka dni temu. Póki co nie mamy potwierdzonych informacji czy ten konkretny model w ogóle pojawi się w Polsce. Czekamy na miłą niespodziankę. Wiecej o A3 i A5 przeczytacie tu.


Aktualizacja

Zaraz po publikacji tego wpisu pojawiły się pierwsze oferty ze smartfonami Galaxy A3 i Galaxy A5. Dzięki temu poznaliśmy ich ceny i trzeba przyznać, że są całkiem przystępne. Mniejszy model został wyceniony na 1199 złotych, a Galaxy A5 na 1599 złotych. Smartfony są dostępne w kilku kolorach i póki co w Komputroniku i X-Komie (Galaxy A3 i Galaxy A5).

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Krótko: Samsung Galaxy A3 i A5 startują w styczniu. Znamy ceny!”

 • Somebody
  14 stycznia 2015 at 12:40

  Warto wymienić Alphe na A5?

  • 14 stycznia 2015 at 14:09

   To zależy od tego, czy potrzebujesz większego telefonu. Smartfony są do siebie podobne pod względem wyglądu, ale Galaxy A5 ma 5-calowy ekran i jest sporo większy. W Alphie jest lepszy procesor. Wymiana na A5 tylko wtedy, jak zależy ci na większym ekranie, tylko wtedy.

   • somebody
    14 stycznia 2015 at 21:52

    Dziękuję za odpowiedź. Oj Alpha to byłby mój ideał gdyby miała większy ekran. A7 jest dla mnie za duży, ale ekran 5-calowy w A5 najbardziej by mi pasował. Z tego co widzę A5 nie ma skanera palców?