Do targów MWC 2015 został już niecały miesiąc i z pewnością każdy producent jest zwarty i gotowy, by tam zaprezentować swoje najnowsze urządzenia mobilne. Targi w Barcelonie to w końcu idealne miejsce, by to zrobić. Swoje konferencje na pierwszy dzień marca zapowiedziały już firmy HTC i Huawei. Wygląda jednak na to, że dzień przed targami będzie bardzo napięty, bo wydarzenie zaplanował też Samsung.

Dziś dowiadujemy się kiedy poznamy „The Next Big Thing” od Samsunga. Samsung Galaxy UNPACKED 2015 – tak tym razem nazywa się wydarzenie, które odbędzie się pierwszego marca 2015 roku na targach elektroniki MWC 2015 w Barcelonie. Konkretna godzina nie została jeszcze podana, ale na pewno dowiemy się tego w ciągu najbliższych dni.

Sama grafika jest bardzo tajemnicza i nie zdradza zbyt wiele. Intryguje jednak linia, która może sugerować zakrzywiony design urządzenia, zakrzywiony wyświetlacz lub coś całkowicie nowego. Na UNPACKED 2015 zobaczymy prawdopodobnie nowego flagowca koreańskiego producenta, czyli Samsunga Galaxy S6, ale zaproszenie wskazuje też na coś wyjątkowego. Czyżby plotki o Galaxy S6 z wygiętym ekranem miały okazać się prawdziwe? Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać kolejnych informacji.

źródło: tinhte

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Samsung wysyła zaproszenie na GALAXY UNPACKED 2015!”

 • asegPL
  2 lutego 2015 at 18:37

  Miałeś napisać o rogu jednorożca :>

  • Kamil Piękoś
   2 lutego 2015 at 18:50

   Jeszcze napiszę, haha xD