Dawno nie było konkursów, prawda? Tak, muszę przyznać się bez bicia, że trochę czasu od ostatniego minęło. Co prawda ostatnio przerzuciliśmy się na szybszą formę „giveaway’ową”, ale to nie zmienia faktu, że o takich typowych konkursach zapomniałem. A skoro mamy okres przedświąteczny, skoro dzisiaj są Mikołajki i wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia to czas najwyższy wystartować z nowym konkursem. Nie musicie szukać prezentów pod choinką, bo razem z Huawei Honor Polska mamy do rozdania aż 20 zestawów z fajnymi gadżetami. A wystarczy odpowiedzieć tylko na jedno pytanie. Gotowi?

Pamiętam, że w czasach kiedy jeszcze na stojąco wchodziłem pod stół i byłem pewien, że ten Pan z długą, białą brodą, w śmiesznej czapce z pomponem i ubrany cały na czerwono, przyleciał specjalnie do mojego przedszkola, żeby dać mi prezenty, zawsze zadawał jedno, proste pytanie – Czy byłeś grzeczny? Odpowiedź nie mogła być inna, choć jak pamiętam zawsze tylko kiwałem głową. Wy na pewno byliście grzeczni, więc w tym konkursie też będziemy trzymać się podobnej „zasady”. Jest jedno, proste pytanie, które widzicie nieco niżej. Wystarczy na nie odpowiedzieć w jak najbardziej ciekawy, oryginalny, ale też odważny sposób. A pytanie dotyczy najnowszego smartfona od Honora, czyli Honor 8, który jakiś czas temu pojawił się na polskim rynku i który jest naprawdę dobrą propozycją jeśli szukacie wszystkomającego flagowca w rozsądnej cenie.

Napisz co najbardziej podoba Ci się w Honorze 8?

Co ciekawe, forma jest całkowicie dowolna, więc może to być po prostu jedno, powalające zdanie czy krótki tekst (maksymalnie do 150 słów), ale też jakieś wideo, ciekawa grafika czy nawet nagranie audio. Wszystko zależy od Waszych możliwości i przede wszystkim chęci. Bo wiecie, cały konkurs kręci się wokół głównego hasła – For The Brave. Konkurs startuje dzisiaj, czyli 6 grudnia i będzie tym jednym z szybszych, bo na wysłanie odpowiedzi macie dokładnie tydzień. Odpowiedzi musicie wysłać na konkursowego maila – [email protected], a my spośród wszystkich nadesłanych, wybierzemy 20 odpowiedzi, które według nas okażą się najlepsze.

No dobra, a co do wygrania? Zestaw ekstremalnych gadżetów od Honora, na który składa się metalowy kubek termiczny z przykrywką, smycz, która jest jednocześnie linką spadochronową paracord i chyba najciekawsze, czyli długopis taktyczny Boker Plus MPP, którym możemy coś napisać, ale też, w razie konieczności, wykorzystać do samoobrony.

Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie konkursu, z którym trzeba się zapoznać. Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam otwartych umysłów i powodzenia!

– regulamin otrzymał aktualizację w pkt.1 §5

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 replies on “Jest Mikołaj, więc rozdajemy prezenty! Mamy 20 zestawów z gadżetami od Honora!”

 • Kamil
  6 grudnia 2016 at 16:02

  Udało mi się kiedyś taki zestaw wygrać, więc nie będę robił konkurencji 😉 Chwale sobie. Życzę szczęścia!

  • 6 grudnia 2016 at 16:59

   Zawsze możesz mieć dwa 😛 Mimo wszystko zapraszam do udziału w konkursie 🙂

   • Kamil
    6 grudnia 2016 at 17:16

    No gdyby udało się wygrać to tak, ale jednak niech inni też taki zestaw przygarną – podam koledze stronę 😉 A co do zestawu to chwalę sobie tak jak pisałem. Z linki nie korzystałem, bo nie miałem okazji (Może i dobrze :O) Kubek jest używany cały czas, a długopis mega!

 • MixoMaxoViper
  6 grudnia 2016 at 18:14

  Najlepszy w Honorze 8 jest honor, którego brak w większości dzisiejszych smartfonów!

  • 6 grudnia 2016 at 18:34

   Jeśli to jest zgłoszenie do konkursu to patrz pkt. 4 paragraf 4 🙂

   • MixoMaxoViper
    6 grudnia 2016 at 18:43

    Ajjj, zapomniałem 😀

 • Irek Kolasiński
  7 grudnia 2016 at 11:36

  Droga redakcjo, nagród jest jak widać z regulaminu 25, a nie 20. Ważne jest to, co napisane słownie, gdyż w cyfrach można się pomylić…
  1. W Konkursie zostanie nagrodzonych 20 (słownie: dwudziestu pięciu) Uczestników, których prace będą
  wyróżniały się największą kreatywnością, oryginalnością i najbardziej spodobają się jury Konkursu

  • 7 grudnia 2016 at 13:04

   Irku, wczoraj poprawiłem ten niewielki błąd, więc nie wiem czemu widzisz tam inną liczbę niż wszyscy. Nie mniej, nagród jest 20 (dwadzieścia) i ani jedną więcej czy mniej 🙂

   • Irek Kolasiński
    7 grudnia 2016 at 13:11

    Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że prawdziwość czegoś zależy od ilości osób, które coś widzą albo nie widzą. Czyż nie jest tak, że prawda jest obiektywna? Jak rozumiem, obowiązuje NIE to , co w headline artykułu, ale to co w regulaminie. Na pewno zgadamy się co do tego, że jest albo błąd, albo nieporozumienie. Ktoś zamieścił błędny regulamin (zdarza się – ale po to mamy prawników, by czytali to, co sami prokurują, prawda?). Sytuacja jest na pewno niezręczna, bo zmiana regulaminu w trakcie gry…. No słabe to jest….

    • SprzedawcaPaczy
     7 grudnia 2016 at 16:02

     Niejako broniąc redakcji:

     O prawdziwości stanu, w zależności od ilości osób. Można tak uważać odnosząc się do empirycznej teorii prawdy, która jasno głosi, że prawdziwe jest to, co jest oparte na faktach, czyli, za Platonem – Prawda to korespondencja z rzeczywistością samą w sobie. Stan faktyczny jest taki, że w szafie w Redakcji jest 20 zestawów, a w poprawionym już regulaminie był oczywisty błąd, wynikający, nie wiem, z roztargnienia człowieka, który go pisał.

     Skoro w regulaminie jest cyframi napisane 20, w treści zarówno nagłówka, jak i artykułu figuruje jak byk 20, a w JEDNYM miejscu, słownie, jest dwadzieścia pięć, a całość dotyczy jednego zagadnienia, to czy nie jest rozsądnym, by wziąć to za oczywistą pomyłkę pisarską? Z definicji będącą niezamierzoną, ale istotną pomyłką w dokumencie, która może być sprostowana na drodze uproszczonej, co znaczy, że może mieć miejsce bez udziału strony, której dotyczy? I mówię tu o wyrokach niezawisłych sądów i obwarowanych prawnie przetargach publicznych. Nawet tak szacowne instytucje jak sądy mają, zgodnie z prawem, nieograniczony czas na sprostowanie błędu. Czy sytuacja jest niezręczna? Owszem, bo błędy nigdy nie są mile widziane. Czy słaba jest zmiana regulaminu w czasie trwania gry? Być może, ale na pewno jest legalna.

     No i ostatnia sprawa. To co się dzieje w ramach konkursu, to akcja promocyjna, która ma dać ludziom szanse na dostanie fajnych gadżetów, a Twoje komentarze nawiązują do teorii prawdy i cebulackiego szukania dziury w całym. Walnął się, to się walnął. Poprawił? Poprawił. Chował się z tym? Wcale. Oszukał kogokolwiek? W żadnym wypadku.

     Więc na… co drążyć temat?

     Redakcja posiada też Słownik Języka Polskiego PWN i jej członkowie wiedzą, co wg definicji oznacza prokurowanie. Oskarżanie o nieuczciwość w tym przypadku jest bardziej słabe, niż przyznanie się do pomyłki.

     • Irek Kolasiński
      7 grudnia 2016 at 16:38

      Kolego, po pierwsze nie życzę sobie chamskich komentarzy nt. mojej osoby (vide zdanie zaczynające się od To co się dzieje… itd) – rozumiemy się?

      Jedynym powodem mojego posta było to, by na przyszłość unikać błędów. Dla Twojej informacji, w tego typu konkursach pisze się regulamin nie po to, by było trudniej uczestnikom, ale po to, by w sposób niepozwalający na dowolność interpretacji przedstawić zasady konkursu.
      Jak rozumiem, jeśli bierzesz kredyt w banku, to na podstawie czego? Obietnic sprzedawcy w oddziale, czy też umowy?
      Nie sądzę, by ktoś po komentarzu Krzysztofa (w tym ja) wątpił w to, że nagród jest mniej, niż było napisane w regulaminie (już poprawione, to fakt)….
      Z mojej strony EOT.
      A redakcji życzę sukcesów 🙂

 • MixoMaxoViper
  13 grudnia 2016 at 18:49

  A kiedy wyniki? Bo jestem lekko niecierpliwy 😀

  • 13 grudnia 2016 at 19:00

   Zobacz regulamin, tam wszystko jest napisane. Konkurs trwa do dzisiaj, do końca dnia.