Mogę się założyć, że większość użytkowników przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie czegokolwiek, sprawdza co o danym produkcie sądzą osoby, które już taki produkt mają. To naturalna kolej rzeczy i sam jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, bo nic nie będzie bardziej wiarygodne niż opinia użytkownika. A im więcej opinii tym lepiej, dla wszystkich. Samsung zdaje sobie z tego sprawę i postanowił nagrodzić te najlepsze opinie w bardzo prostym konkursie.

Jak wspomniałem, sam przed zakupem tego co mnie interesuje, czytam opinie innych użytkowników. I nie chodzi tutaj tylko o recenzje, a zwyczajne komentarze, które można znaleźć w różnych sklepach. To bardzo pomaga w podjęciu decyzji, dając nam szybki pogląd na to, jakie są mocne i słabe strony jakiegoś urządzenia. Nadal jednak uważam, że takich opinii jest za mało i trzeba to zmienić.

Sprawa jest prosta. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że konkurs jest przeznaczony dla osób, które mają już produkt z firmy Samsung albo w najbliższym czasie planują taki kupić. Wystarczy wystawić mu opinię, żeby mieć szansę na wygranie nagrody w jednej z trzech kategorii. Konkurs trwa od 15 listopada 2017 do końca roku, czyli do 31 grudnia 2017.

Zasady są banalnie proste

Wystarczy wejść na stronę produktową i przejść do formularza opinii. Kolejnym krokiem jest dodanie swojej opinii o produkcie, pamiętając o tym, by wcześniej zalogować się jako użytkownik Ceneo i zmieścić się w czasie trwania konkursu. Ostatni krok jest najprzyjemniejszy, bo jak nam szczęście dopisze to możemy zgarnąć nagrody.

Co można wygrać?

  • Smartfon Samsung Galaxy A5 (2017) – w kategorii najlepsza opinia i zdjęcie produktu
  • Odkurzacz POWERbot VR20K9000UB  – w kategorii najbardziej opiniotwórcza osoba
  • Soundbar HW-K550 – w kategorii najbardziej użyteczna opinia

Wszystkie szczegóły o akcji możecie znaleźć na stronie konkursowej i w regulaminie konkursu.

Wpis powstał we współpracy z Ceneo

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *