Mimo tego, że teraz swoje pięć minut na rynku ma Samsung Galaxy S9 to nie zmienia faktu, że poprzednie generacje flagowców trzeba omijać szerokim łukiem. Wręcz przeciwnie. Według mnie dopiero teraz zakup takiego smartfonu nabiera nowego znaczenia, bo można go wyrwać w naprawdę dobrej cenie. Tak jak przykładowo teraz Samsung Galaxy S7 edge, który kosztuje sporo mniej niż średniak Galaxy A8. Ale jest pewne ograniczenie.

Samsung Galaxy S7 edge nadal jest bardzo dobrym smartfonem, nawet biorąc pod uwagę to, że pojawił się na początku 2016 roku. Wygląda nowocześnie, ma wydajne podzespoły i ciągle świetny aparat, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Smartfon można teraz zdobyć za 1699 złotych, co jest mega atrakcyjną ceną. Trzeba jednak wiedzieć o dwóch rzeczach. Po pierwsze, jest to cena promocyjna, która obowiązuje tylko w jednym miejscu – w nowym sklepie Media Expert, który dzisiaj zaliczył oficjalne otwarcie i który znajduje się w Krakowie przy ulicy Kapelanka 54. Mimo tego, że w gazetce reklamowej jest informacja o gwarancji ceny w dniach 15-17 marca, to wątpię, by w tej cenie „przetrwał” na magazynie aż tak długo. Jest szansa, że wyprzeda się jeszcze przed końcem dzisiejszego dnia.

Gazetka promocyjna Media Expert / fot. Media Expert

Patrząc na ceny Samsunga Galaxy S7 edge w innych sklepach, jeżeli uda nam się go kupić w ME to w kieszeni zostanie nam jakieś 200-300 złotych. Przeważnie można go znaleźć za 1899 – 1998 złotych biorąc pod uwagę oficjalną dystrybucję.

1. Smartfon Samsung Galaxy S7 edge – jaki jest po czasie?
2. Otwieramy szampana, bo aktualizacja od rana! Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge z Nougatem w Polsce (XEO)

Z tego co się zorientowałem, smartfon jest w kolorze czarnym i to nie jedyna okazja podczas otwarcia sklepu. Cala gazetkę promocyjną można zobaczyć tutaj. Jest też świetna cena na iPhone’a 8 (2799 złotych), GoPro Hero Session (499 złotych) czy pralkę Haier (549 złotych).

źródło: Media Expert

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *