Mimo tego, że zima i sezon grzewczy już są za nami to i tak o jakość powietrza, którym oddychamy trzema „walczyć” cały rok. Przecież zanieczyszczenia powietrza to nie tylko te pochodzenia komunalno-bytowego, ale też przemysłowego czy komunikacyjnego.  Zresztą, temat jest tak rozległy, że książkę o grubości 5 tomu Harry’ego Pottera można by napisać. Nawet najprostszy oczyszczacz powietrza może się przydać i powinien być w każdym domu, więc jeżeli ktoś polował na Xiaomi Mi Air Purifier to teraz można go wyrwać w najlepszej cenie od przynajmniej pół roku. 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi jest już na tyle popularny, że wcale nie trzeba podawać jego oryginalnej nazwy, bo wszyscy wiedzą, o który oczyszczacz chodzi. Różne krążą o nim opinie, ale w przeważającej ilości są jednak pozytywne, a ja wychodzę z założenia, że nawet taki oczyszczacz za kilka stówek jest lepszy niż… żaden. Mi Air Purifier w trybie standardowym jest w stanie przefiltrować około 330 metrów sześciennych powietrza w ciągu godziny, ma kilka trybów pracy oraz podwójny wentylator i jak niemal wszystkie urządzenia od Xiaomi można nim sterować zdalnie za pomocą smartfonu. Za oczyszczanie powietrza odpowiedzialny jest 3-warstwowy filtr węglowy, który w zależności od czasu pracy trzeba wymieniać raz na 6-12 miesięcy.

Ten konkretny oczyszczacz często można spotkać w promocji, a ta, o której piszę teraz jest chyba jedną z lepszym w ciągu ostatnich miesięcy (jak pamiętam taniej był w ubiegłym roku w ramach promocji na Black Friday). Nie dość, że całkowita cena wynosi w przeliczeniu około 390 złotych (109,99 dolarów) to jeszcze wysyłka jest z opcją Priority Line i odbywa się z polskiego magazynu (G-W-4), więc po pierwsze, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, a po drugie, oczyszczacz powinien pojawić się u nas w ciągu kilku dni roboczych. Mi Air Purifier w oficjalnej polskiej dystrybucji kosztuje 599 złotych.

Podczas składania zamówienia trzeba wpisać kod rabatowy: GBsale122

Jedyną rzeczą, o której trzeba wiedzieć to chińska wtyczka w zestawie, ale taki minus to nie minus, bo wystarczy w pierwszym lepszym sklepie kupić przewód z tak zwaną „koniczynką” i problem zasilania rozwiązany.

źródło: GearBest

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 replies on “Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier teraz za mniej niż 400 złotych!”

  • malwa
    25 maja 2018 at 17:54

    wydaje mi się, że sprzęt za 400 niż jest dobrej jakości, ale podzespoły pewnie krótkotrwale. ja mam Rogera firmy Stadler Form. Droższy, ale szwajcarskiej produkcji, wiec jakościowo nie można mu nic zarzucić. Szwajcarzy robią wszystko dobrego gatunku.

  • malwa
    5 czerwca 2018 at 00:30

    wydaje mi się, że sprzęt za 400 niż jest dobrej jakości, ale podzespoły pewnie krótkotrwale. ja mam Rogera firmy Stadler Form. Droższy, ale szwajcarskiej produkcji, wiec jakościowo nie można mu nic zarzucić. Szwajcarzy robią wszystko dobrego gatunku.