Nasze smartfony oferują coraz to większe możliwości, które regularnie są rozbudowywane za pomocą aplikacji z Google Play bądź App Store. Tak właściwie, taka jest idea smartfonów, które mają ułatwiać życie użytkownikom. Tak też nasze telefony wyparły z rynku odtwarzacze mp3, nawigacje GPS czy podstawowe dyktafony. Dzisiaj na telefonie możemy instalować dowolny odtwarzacz muzyczny, modyfikować ustawienia dźwięku za pomocą korektorów — a Ci bardziej leniwi, mniej rygorystycznie podchodzący do jakości dźwięku – zainstalują Spotify, bądź aplikację innego serwisu streamingowego. W przypadku nawigacji również mamy spory wybór. Niemalże każdy liczący się na rynku dostawca tego typu rozwiązań, oferuje aplikacje na urządzenia mobilne. Cechują się one bardzo dużym potencjałem, bowiem są niemalże w każdej kieszeni. Po co więc kupować nową nawigację za 600 złotych, skoro wystarczy tani uchwyt i licencja na smartfon bądź tablet? W ten sposób coraz częściej myślą nie tylko użytkownicy wyżej wymienionych urządzeń, ale również sami dostawcy usług nawigacyjnych.

Jedną z nich jest Sygic, którego nawigacja dostępna jest do pobrania na telefony z systemem Android oraz iOS. Mapy te mają swoją historię, ponieważ na rynku dostępne są od 2004 roku. Wielu użytkowników porównuje je do tych od TomToma, co powinno być komplementem, ponieważ mapy tej firmy uznawane są za najbardziej kompletne.

 

W ostatnich godzinach uruchomiona została specjalna promocja, z myślą o kierowcach podróżujących po Europie, ale i po całym świecie. Wewnątrz aplikacji możemy zakupić dożywotnią licencję na mapy dla Europy za cenę 10,99 euro (wcześniej było to aż 49,99 euro). Przy obecnym kursie, jest to nieco ponad 47 złotych. Za dopłatą kolejnych 2 euro uzyskujemy dostęp do usługi Traffic, która na bieżąco informuje nas o natężeniu ruchu oraz ewentualnych kolizjach na trasie, zmieniając trasę w tak zwanym biegu, na lepszą. Dostępna jest także promocja na mapy dla całego świata, a pełny cennik zamieszczam poniżej.

 

Oferta w podanych wyżej cenach dostępna jest do końca lipca. Jeżeli więc zamierzasz spędzić wakacje, choć po części za kółkiem, choćby w drodze na wymarzony urlop — być może warto się pośpieszyć i skorzystać z promocji.

Nawigację Sygic znajdziecie na Androida w Google Play i na iOS w App Store.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *