Po czym poznać że mamy już listopad? Hmm, pogoda odpada, bo jest totalnie odmienna od tego czego się spodziewaliśmy. No to może po politycznych konfliktach, które są na porządku dziennym przy zbliżającym się Dniu Niepodległości? Tak, to jest dobry strzał. Przydałoby się jeszcze jakieś potwierdzenie, by być 100% przekonanym co do tego miesiąca. Mam! Wiele różnych promocji, które przypominają nam o listopadowym dniu Singla, Czarnym Piątku, Cyber Monday i kilku innych. GOG postanowił wzmocnić ten klimat i zdecydował się na miks tego wszystkiego w jednym kotle, oferując świetne zniżki na wiele polskich tytułów. Ruszyła wyprzedaż Made in Poland!

Zniżki są jednym ze sposobów świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie tytuły objęte promocją „Made in Poland” są, jak sama nazwa wskazuje, wyprodukowane przez polskich deweloperów, którzy często należą do światowej czołówki. Potwierdziło to już wiele produkcji, które najbardziej rozsławił Wiedźmin od CD Projekt. Także gry z tej serii są dostępne w świetnych obniżkach, które już na dobre powinny zniszczyć wymówki wszystkich piratów, twierdzących, że wirtualna rozrywka w postaci gier jest zbyt droga.

 

Osobiście gracz ze mnie słaby, bo w Wiedźmina 3 GOT gram bodajże od lutego i wciąż nie mam nawet połowy gry za sobą. Z pełnym przekonaniem mogę jednak powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, choć nie wiem czy moje słowa mogą być wyznacznikiem jakości.

Wiedźmin w wyprzedaży Made in Poland
Wiedźmin w wyprzedaży Made in Poland / fot. GOG

W każdym razie, gra ta we wspomnianej edycji Game of the Year jest dostępna na GOG w cenie zaledwie 59,99 złotych w ramach obecnej promocji. Świetna oferta, którą pecetowi gracze powinni wykorzystać bez chwili zawahania.

To jednak nie jedyna gra, która jest w niższej cenie. Można wspomnieć też o Painkiller Black Edition czy Call of Juarez. Jestem pewien, że tytuły przypadną wam do gustu. Wyprzedaż Made in Poland potrwa do poniedziałku, 12 listopada.

Pełną listę gier w promocji możecie znaleźć na stronie GOG.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *