SJCAM SJ8 Pro to jedna z bardziej udanych kamer sportowych, nie tylko od samej firmy SJCAM, ale w ogóle od wszystkich. Nagrywa w 4K i 60 klatkach, ma wydajny procesor, dwa wyświetlacze czy pojemną baterię i nawet jeśli uznamy, że trochę kaleczy pod względem oprogramowania, to i tak warta jest naszych pieniędzy. Tym bardziej teraz, kiedy można ją kupić w naprawdę dobrej cenie.

Jeżeli być może kojarzycie, kamerkę można kupić w dwóch zestawach – z samym przewodem USB-C albo w pełnym pakiecie, gdzie znajdziemy między innymi wodoodporną obudowę czy masę różnego rodzaju uchwytów. I teraz najlepsze. W aktualnej błyskawicznej wyprzedaży na GearBest można zgarnąć cały zestaw w cenie niżej niż kosztuje sama kamerka.

Około 612 złotych – tyle w przeliczeniu na złotówki wychodzi za SJCAM SJ8 Pro w zestawie Full Set. Co ciekawe, wysyłka odbywa się z polskiego magazynu (Fast-08), co oznacza, że przy darmowej opcji Priority Line, paczkę z kamerką dostaniemy w około 2 dni robocze. Przypomnę tylko, że na taki sam zestaw w Polsce trzeba przeznaczyć około 1099 złotych, więc prawie dwa razy tyle.

Na potwierdzenie, poniższej macie zrzut ekranu. Jak w niego klikniecie to przeniesie was na stronę produktu.

SJCAM SJ8 Pro w GearBest
SJCAM SJ8 Pro w GearBest / fot. GearBest

Jeżeli ktoś jeszcze nie zapoznał się z recenzją SJCAM SJ8 Pro to od razu może to zrobić. Wrzuciłem też niedawno tekst z akcesoriami do SJ8 Pro, więc jeśli szukacie informacji jak jeszcze rozbudować zestaw, to tam na pewno je znajdziecie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Świetna promocja na kamerkę SJCAM SJ8 Pro. Jakieś połowę taniej niż w Polsce!”

 • 1luki11
  13 grudnia 2018 at 02:11

  Czy kamera posiada funkcję szybkiego nagrywania?

  • 13 grudnia 2018 at 08:39

   Tak, jest Full HD w 120 klatkach i HD w 240 klatkach.

   • 1luki11
    14 grudnia 2018 at 20:39

    Czyli mam rozumieć, że od chwili załączenia kamery zaczyna nagrywać wedle konfiguracji, którą się ustawiło wcześniej? Pytam, bo chciałbym ją zakupić i utwierdzić na kasku, a jak wiadomo raczej podczas jazdy nie mam możliwości się bawić w włączanie i ustawianie, tylko jeden przycisk i aby śmigało, tak jak w gopro.