Raptem dwa dni temu pisałem, że w przypadku drugiej generacji nocnej lampki od Xiaomi ktoś mocno przestrzelił się z ceną, bo była niemal dwa razy wyższa od pierwszej wersji. Prawie 100 dolarów sprawiało, że nie dało się nie kręcić nosem, ale wygląda na to, że wszystko wróciło do normy. Sklep GearBest uruchomił promocję, gdzie Mijia Bedside Lamp 2 można mieć za mniej pieniędzy niż aktualnie kosztuje pierwsza lampka. Deal?

Druga wersja lampki nocnej ma wszystkie zalety tej pierwszej, ale są też dwie kwestie, które mogą, ale nie muszą się spodobać. Po pierwsze – i to należy zaliczyć na plus – nowa lampka emituje o 25% jaśniejsze światło przy mniejszym zapotrzebowaniu na energię i ma wsparcie dla Apple HomeKit od razu po wyjęciu z pudełka. Po drugie, całkowicie zmieniono jej wygląd i choć to kwestia osobista, ale mnie bardziej wpadła w oko jednak pierwsza generacja lampki.

Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2
Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 / fot. GearBest

Ale wracając do ceny. Mijia Bedside Lamp 2 pojawiła się w promocji Flash Sale, a to oznacza, że cena znacznie się obniżyła. Oczywiście ta pierwotna kwota została wyssana z palca (ewidentnie tego największego u nogi), ale ta, która widnieje teraz jest jak najbardziej do przyjęcia.

Z kodem GBLED121201 lampkę kupimy za 47,99 dolarów!

Przeliczając na szybko „zielone” wychodzi około 181 złotych. Mało tego, rejestrowaną wysyłkę mamy za darmo, a ze względu na kwotę, nie powinny zostać doliczone inne opłaty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 replies on “Nowa lampka nocna od Xiaomi. Już można… kupować”

 • 14 grudnia 2018 at 02:18

  Widziałem dzisiaj na chińskim Taobao za 169CNY czyli, na szybko, jakieś 90zł. Jak za takie pieniądze to nawet fajny bajer.

  • 14 grudnia 2018 at 10:28

   No tak, tam to macie ceny takie jakie powinny być 😛 Na GearBest dwa razy tyle, ale jak wejdzie (o ile w ogóle wejdzie) do Polski to zakładam cenę na poziomie 250-300 złotych.

 • Marcin Adamczak
  23 grudnia 2018 at 10:50

  Czy działa z Google home?