O hulajnodze Ninebot Segway ES1 pisałem już kilka razy, bo obok Xiaomi M365 to chyba najpopularniejszy model jaki można obecnie kupić. Raz, że jest ze znanej firmy, której można po prostu zaufać, a dwa, ma całkiem dobre parametry, by sprawnie się nią poruszać. Hulajnogę można teraz kupić znacznie taniej i to z kilkudniową dostawą do Polski.

Przed ubiegłorocznymi targami IFA razem z Konradem wpadliśmy na pomysł, by tym razem po Berlinie poruszać się hulajnogami elektrycznymi. Była to świetna decyzja i mimo niewielkich komplikacji udało się taki plan wprowadzić w życie. Na hulajnogach zrobiliśmy kilkaset kilometrów i myślę, że w tym roku to powtórzymy. Problem w tym, że Konrad hulajkę miał swoją, a ja musiałem pożyczyć, dlatego też z zainteresowaniem spoglądam w kierunku wspomnianego w tytule egzemplarza.

Ninebot KickScooter ES1
Ninebot KickScooter ES1

Parametry Ninebota Segway ES1 pewnie każdy zainteresowany dobrze zna, więc wspomnę tylko o kilku najważniejszych. Hulajnoga ma silnik o mocy 250 W, potrafi rozpędzić się maksymalnie do 20 km/h i może przejechać około 25 km na jednym ładowaniu. Oczywiście wszystko zależy od obciążenia, terenu czy pogody, ale takie parametry można uznać za wystarczające do codziennego przemieszczania. Co ciekawe, do hulajnogi można podłączyć dodatkową baterię, co zwiększa prawie dwukrotnie zasięg.

Hulajnogę Ninebota Segway ES1 można teraz dorwać w promocji za 309,99 dolarów, czyli około 1170 złotych. Ważne jest to, że przesyłka jest wysyłana z magazynu Fast-30, który znajduje się we Francji, więc paczka powinna do nas dojechać w maksymalnie tydzień. Jedyny minus jest taki, że za taką formę przesyłki trzeba dodatkowo dopłacić, około 23 dolców.

Ninebot Segway ES1 można kupić tutaj.

Biorąc pod uwagę to, że hulajnoga w Polsce kosztowała kiedyś 1999 złotych, a aktualnie ciężko jest ją znaleźć (a nawet jeśli znajdziemy to za ok. 1800 złotych w januszowych sklepach), to nawet kwota na poziomie 1250 złotych z wliczoną wysyłką wygląda bardzo zachęcająco.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 replies on “Znana i lubiana hulajnoga Ninebot Segway ES1 jakieś 800 złotych taniej!”

 • Karol
  3 czerwca 2020 at 11:24

  ninebot segway jest naprawdę spoko, tak na co dzień można śmiało na niej jeździć, zasięg też ma dość dobry.

  • 3 czerwca 2020 at 21:02

   Potwierdzam. Drugi sezon używam Ninebota ES2 🙂

 • mirn
  26 czerwca 2020 at 12:06

  świeżo co ją kupiłem, wczoraj rozpakowałem i zrobiłem mini test i jest spoko. trochę w ciemno brałem ale jest ok

  • 26 czerwca 2020 at 21:28

   I wybrałeś ten model ES1 czy może ES2? No i pochwal się ile zapłaciłeś 😀

 • Radek Wąsik
  22 lipca 2020 at 15:36

  mam max g30 😉 ale w sumie model medelem, marka jest dobra, i kumpel mi polecał, i w sklepie też mówili, że segway teraz schodzi im bardzo dobrze

  • 22 lipca 2020 at 21:04

   MAX G30 świetny sprzęt 🙂 Ten zasięg i bateria, 10-calowe koła, kolorowy i czytelny ekran jak w M365 Pro. Daj znać jak tam pierwsze wrażenia 😀