Znalezienie dobrych słuchawek to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim dlatego, że każdy ma inne pojęcie czegoś, co jest dobre. Ktoś słucha rocka, ktoś dubstepu, jeden chce więcej basu, a ktoś inny więcej wysokich tonów. Najbezpieczniej jest więc kupić słuchawki, które mieliśmy okazję przetestować już wcześniej, na jednej ze sklepowych wystaw, na swoich ulubionych utworach. Ja tak miałem w przypadku Bose QuietComfort 35 II i wystarczyła chwila, bym nie chciał ich ściągnąć z uszu. Niestety musiałem, bo wydatek prawie 1,5 tysiąca złotych na taki gadżet jest dla mnie nie do przeskoczenia, jednakże zauważając ciekawą promocję na wspomniany model słuchawek, postanowiłem się z Wami nią podzielić. 

Słuchawki te są już chwilę na rynku, bowiem zadebiutowały końcem 2017 roku. Jest to już druga generacja tego modelu w wersji bezprzewodowej. Jeżeli więc nie macie w telefonie mini jacka, kupno takich słuchawek może być świetnym rozwiązaniem, szczególnie w cenie niższej o około 300 złotych względem tej, oferowanej w polskich sklepach z elektroniką.

 

Specyfikacji technicznej nie będę tutaj wymieniać, bowiem z dźwiękiem nie jestem za pan brat. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie producenta. Z ciekawszych rzeczy warto dodać, że słuchawki są wyposażone w moduł Bluetooth oraz NFC, zapewniają możliwość słuchania muzyki do 20 godzin na jednym ładowaniu, a ledwie 15 minut przy ładowarce daje dodatkowe 2,5 godziny muzycznego relaksu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze współpraca z Amazon Alexa, czyli asystentem głosowym Amazonu.

Bose QuietComfort 35 II
Bose QuietComfort 35 II / fot. Bose

Całość w cenie 249 euro, czyli na ten moment około 1070 złotych.

Nie dość że taniej niż nad Wisłą, to kupując na Amazonie możemy być pewni świetnego serwisu gwarancyjnego, który będzie do naszych usług w razie każdego, nawet najmniejszego problemu ze sprzętem.

Ktoś zainteresowany?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *