Pamiętacie jak jakiś czas temu testowałem hulajnogę KUGOO S1? Napisałem wtedy, że to jeden z niewielu modeli na rynku, który może zagrozić najpopularniejszej hulajnodze jaką jest Xiaomi m365. Zbliżona parametrami, ale też trochę tańsza i z kilkoma dodatkowymi rozwiązaniami. Okazuje się, że wybór hulajnogi w okolicach 1300 złotych może być jeszcze prostszy, a to za sprawą udoskonalonego modelu – KUGOO S1 Pro.

Przyznam, że trochę zaskoczyła mnie informacja o KUGOO S1 Pro, bo kompletnie nie spodziewałem się takiego modelu. Modelu, który z jednej strony jest bardzo podobny do wersji bez Pro, bo wygląda niemal tak samo, ale z drugiej, został pod kilkoma względami poprawiony. Co więcej, nie wpłynęło to jakoś znacznie na końcową cenę, która w obecnej chwili wynosi 1389 złotych. Kiedy pojawiła się nowa generacja hulajnogi od Xiaomi, to różnica w cenie między m365, a m365 Pro była znacznie większa.

KUGOO S1 Pro
KUGOO S1 Pro / fot. Geekbuying.pl

Wszystkiego o KUGOO S1 możecie dowiedzieć się w galaktycznej recenzji, a tutaj najważniejsze jest to, by napisać, jakie zmiany wprowadzono w KUGOO S1 Pro i co one dają. Otóż, przede wszystkim wzmocniono całą konstrukcję, co można zauważyć przede wszystkim w miejscu łączenia podestu z kierownicą czy obudowie samej baterii. A propos baterii, ta też została ulepszona co widać przede wszystkim w pojemności – mamy 7,5 Ah w porównaniu do 6 Ah w KUGOO S1.

KUGOO S1 Pro
KUGOO S1 Pro

Tym razem podest jest całkowicie pokryty antypoślizgowym materiałem i z czterech stron dostał odblaski. Pojawiły się też kierunkowskazy na rączkach, co z pewnością wpłynie na bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy, ale to co chyba jest najważniejsze dotyczy kół. W nowej wersji hulajnogi obydwa koła są 8-calowe i bezdętkowe, a tylne koło zostało dwukrotnie poszerzone i jeszcze lepiej redukuje wstrząsy. Wcześniej nie było to takie fajne, bo wąskie koło potrafiło wpadać w nierówności przez co jazda nie była komfortowa.

KUGOO S1 Pro można kupić za 1389 złotych z wysyłką z Polski.

W przeciwieństwie do zwykłej S1, razem z wersją Pro dostajemy praktyczną torbę, która ułatwi przechowywanie i przewożenie hulajnogi np. w samochodzie.

KUGOO S1 Pro
KUGOO S1 Pro

KUGOO S1 Pro nadal waży około 11 kilogramów, może rozpędzić się do 30 kilometrów na godzinę, a do tego uciągnie osobę, która waży nawet 120 kg. Ma też amortyzację z przodu i z tyłu oraz składaną konstrukcję.

Mam nadzieję, że nowa wersja hulajnogi KUGOO w najbliższym czasie trafi na testy i będę mógł się ją przejechać. Wtedy też będziecie mogli dowiedzieć się trochę więcej na jej temat.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Jest nowa hulajnoga KUGOO S1 Pro. Co ją wyróżnia na tle KUGOO S1?”

  • Borys Pizdołap
    3 lipca 2019 at 13:36

    Jedyną hulajnogą która jest w stanie zagrozić Xiaomi M365 Pro jest Segway Ninebot ES2, bo są w podobnej cenie i właśnie nad tymi dwiema hulajnogami się zastanawiam