Jak już zdążyliśmy się przekonać, coraz rzadkiej nie mamy co liczyć na akcje w stylu Black Friday, bo często to co chcemy kupić jest tańsze przed albo po takim wydarzeniu. Choć trzeba też zaznaczyć, że było kilka chlubnych i opłacalnych wyjątków. Mnie nie udało się upolować tego co chciałem, ale widzę, że to może się wkrótce zmienić. Wszystko dzięki Amazonowi i przecenach na dwa produkty: słuchawki Sennheiser PXC-550 i smartwatch Mobvoi TicWatch Pro.

Obydwu urządzeń nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Słuchawki to klasa sama w sobie i mimo tego, że już pojawił się udoskonalony, drugi model PXC-550 II, to nadal pierwsza wersja jest godna zainteresowania. Szczególnie wtedy, gdy cena słuchawek sukcesywnie spada. Kiedyś liczyliśmy na 999 złotych, a teraz znacznie częściej można zejść poniżej 900 złotych, a nawet jeszcze niżej.

Sennheiser PXC-550
Sennheiser PXC-550

TicWatch Pro to z kolei smartwatch, który znany jest z tego, że ma dwa wyświetlacze – jeden OLED i drugi monochromatyczny. Wszystko po to, by zegarek działał jeszcze dłużej na baterii i sądząc po kilku recenzjach, udało się to osiągnąć. Może nie tak jak deklaruje to producent, ale znacznie dłużej niż każdy inny smartwatch.

Mobvoi TicWatch Pro
Mobvoi TicWatch Pro

Sennheiser PXC-550 można teraz mieć za około 840 złotych z darmową wysyłką. Przelicza się to z dokładnie 197,70 euro. Promocja pochodzi z niemieckiego Amazonu i jest nawet adnotacja, że zamawiając teraz jest duża szansa na to, że paczkę dostaniemy przed Świętami. To dobra wiadomość jeśli ktoś chciałby takie słuchawki kupić na prezent.

Ze smartwatchem TicWatch Pro jest nieco gorzej. Znaczy się, cena jest zacna, bo wychodzi z najtańszą opcją dostawy około 750 złotych, ale nie ma gwarancji przed Świętami. Chyba, że zdecydujemy się na trochę droższą formę dostawy, to paczka przyjdzie do nas o te 2-3 dni wcześniej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *