Nintendo jak to Nintendo. Przeważnie nie wiemy wcześniej o tym, że szykuje się jakaś akcja z promocjami i dowiadujemy się o niej wtedy, gdy ta już trwa w najlepsze. Na całe szczęście w internetowym sklepie z grami nie ma limitów i obaw o to, że coś się wyprzeda przed czasem. Raczej nie jest problemem to, by sprzedać jeszcze jedną elektroniczną kopię więcej. Tak jak teraz w trakcie świątecznej wyprzedaży w Nintendo eShop.

Tym razem w ramach Festive Offers znalazło się ponad 700 przecenionych tytułów i jak to już bywa, na przejrzenie tego wszystkiego trzeba wygospodarować sobie sporo czasu. I ciepłą herbatę albo idealnie schłodzone piwo, co kto lubi. Ja się poświęciłem, coś tam przeglądnąłem i wybrałem najciekawsze, według mnie, gry na Nintendo Switch, które teraz są w promocji.

I jeszcze jedno. Jako, że cebula w narodzie jest silna, to poniżej znajdziecie dwie ceny – ta po obniżce w Polsce i ta najniższa spośród wszystkich regionów. Nie od dziś wiadomo, że ze zmianą regionu można jeszcze przyoszczędzić kilka złotych, a o tym jak to zrobić, pisałem już jakiś czas temu w tym poradniku. Osobno pojawił się też poradnik jak kupować gry w amerykańskim eShopie. Nie mniej, patrząc po cenach, to Polska i tak ma jedne z niższych cen po obniżce.

Nintendo Switch
Nintendo Switch

Wszystkie gry znajdziecie w Nintendo eShop i najlepiej jest to zrobić z pozycji konsoli. Link dorzuciłem tylko dla tych, którzy nie kojarzą gry po samym tytule i chcą dowiedzieć się czegoś więcej. Niektóre gry zostały tak mocno przecenione, że są w najniższej cenie od czasu pojawienia się na konsoli Nintendo Switch. Tak, wiem. Jest też sporo tytułów, które na konsoli PS4 czy Xbox One są jeszcze tańsze albo dostępne za darmo, ale jak wspomniałem na początku – Nintendo to Nintendo i rządzi się swoimi zasadami.

Assassin’s Creed III Remastered – 59,16 PLN (Polska), 55,43 PLN (Wielka Brytania)

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition – 55,30 PLN (Polska), 52,43 PLN (Wielka Brytania)

Overcooked! 2 – 60 PLN (Polska), 51,38 PLN (Norwegia)

SteamWorld Heist: Ultimate Edition – 20 PLN (Polska), 17,13 PLN (Norwegia)

Mario + Rabbids Kingdom Battle – 59,16 PLN (Polska), 50,20 PLN (Rosja)

Moonlighter – 44,99 PLN (Polska)

Yoku’s Island Express – 27,20 PLN (Polska), 23,12 PLN (Norwegia)

Diablo III: Eternal Collection – 169 PLN (Polska), 147,61 PLN (RPA)

Worms W.M.D – 40,80 PLN (Polska), 33,94 PLN (Wielka Brytania)

Wiedźmin 3: Dziki Gon – 169 PLN (Polska), 151,17 PLN (Szwecja)

Axiom Verge – 36 PLN (Polska), 30,71 PLN (USA)

Enter the Gungeon – 26,99 PLN (Polska), 10,74 PLN (Rosja)

Snooker 19 – 91 PLN (Polska)

Jeśli coś jeszcze rzuci wam się w oczy ciekawego lub w coś graliście i możecie polecić, to śmiało – napiszcie w komentarzach. Ja dodam jeszcze, że obniżki obowiązują do 2 stycznia 2020 roku, więc jest jeszcze trochę czasu na zakupy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *