Przeglądając kolejny raz co tam ciekawego można znaleźć na niemieckim Amazonie, zauważyłem, że słuchawki Sennheiser PXC-550 kolejny raz można kupić w dobrej cenie. A za dobrą cenę można uznać taką poniżej 800 złotych. Co prawda nie jest to kwota tak niska jak w listopadzie 2019 roku, ale jest bardzo, bardzo blisko.

Sennheiser PXC-550 to nadal świetny model słuchawek bezprzewodowych. Mimo tego, że na rynku od kilku dobrych miesięcy jest dostępny ich następca, czyli Sennheiser PXC 550 II. Tak naprawdę jeśli zależy nam na dobrej jakości dźwięku, więcej niż zadowalającym ANC i lekkiej, wygodnej konstrukcji, a nie mamy na słuchawki odłożonej czterocyfrowej kwoty, to pierwsza wersja spokojnie wystarczy.

Przetestowałem te słuchawki jakiś czas temu i nadal są w pewnym sensie wyznacznikiem podczas testów innych słuchawek z aktywną redukcją szumów. Może dlatego, że PXC-550 były pierwszymi słuchawkami z ANC, które mogłem bliżej ssprawdzić. Tutaj znajdziecie recenzję „Senków”.

Sennhesier PXC-550
Sennhesier PXC-550

Wracając do promocji, aktualnie na Amazon.de można znaleźć te słuchawki za 187,06 euro. Jest to już cena po wyrównaniu podatku i wliczoną przesyłką. Warto zaznaczyć, że przesyłka jest darmowa, a słuchawki są na magazynie, więc powinniśmy dostać je w ciągu 2-4 dni. Po aktualnym kursie wychodzi około 795 złotych. 

Sennheiser PXC-550 na Amazonie
Sennheiser PXC-550 na Amazonie / fot. Amazon

Tak jak wspomniałem wyżej, kilka miesięcy temu te słuchawki były trochę tańsze (770 złotych), ale biorąc pod uwagę aktualny stan sklepów i promocji, taniej nie znajdziemy. Przykładowo, Ceneo pokazuje, że ceny zaczynają się od 909 złotych.

Sprzedawcą jest Amazon EU S.a.r.L., więc można kupować bez żadnych obaw.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *