Ostatni tydzień listopada będzie naprawdę gorący. Nie mam na myśli pogody za oknem, ale tego, że w różne sklepy będą usilnie chciały nas przekonać, że to oni właśnie mają najlepsze wyprzedaże i najniższe ceny. Black Friday wypada 27 listopada i jak już wcześniej pisałem, w tym roku może być zupełnie inny, ale jedno jest pewne – trzeba rozsądnie robić zakupy i cztery razy sprawdzić czy rzeczywiście się opłaca. Oficjalny sklep Huawei też ma swoje promocje z tej okazji i postanowiłem wskazać wam te najlepsze.

Huawei bardzo często robi promocje w swoim oficjalnym sklepie. W zasadzie, żartobliwie rzecz ujmując, częściej są promocje niż normalne ceny. Ale nie ma się co dziwić, chcą przyciągnąć klientów, którzy nie są przekonani ze względu np. na brak usług Google, ale może zdecydują się na zakup jeśli w kieszeni zostanie kilka stówek. Szczerz powiedziawszy, mnie by przekonali, szczególnie do smartfonu z poniżej grafiki czy MateBooków.

Huawei P40 5G
Huawei P40 5G / fot. huawei.pl

Tytułowe „nawet 1300 złotych taniej!”, które pojawia się od razu po wejściu na stronę z promocjami dotyczy Huawei P40 Pro, którego teraz można mieć za 2999 złotych zamiast 4299. Model bez Pro, czyli Huawei P40 wypada jeszcze lepiej, bo choć obniżka jest mniejsza („tylko” tysiąc złotych) to cena na poziomie 1999 złotych wygląda świetnie. Szczególnie, że w niektórych sklepach za 1899-1999 złotych można kupić… poprzednika.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Jest sportowy Huawei Watch GT 2 z 46-milimetrową kopertą, którego przeceniono z 899 na 599 złotych i też ten najnowszy, czyli Huawei Watch GT 2 Pro za 1099 złotych. Trzeba też spojrzeć na słuchawki FreeBuds 3i i FreeBuds Pro, które odpowiednio są teraz do zgarnięcia za 199 i 649 złotych. Dobrze też wygląa Huawei MateBook X Pro 2020 z Core i5 10. generacji, 16 GB RAM i dyskiem 512 GB – jest tysiąc złotych tańszy i kosztuje 5999 złotych.

Black Friday w sklepie Huawei
Black Friday w sklepie Huawei / fot. huawei.pl

Wszystkie przecenione urządzenia można znaleźć na dedykowanej stronie sklepu. Warto zaznaczyć, że promocje trwają do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *