Gdyby nie tytułowy Dragon Ball FighterZ to pewnie aktualne zestawienie promocyjnych gier na Switcha w ogóle by się nie pojawiło. A tak, mamy kilka konkretnych gierek, które są sporo tańsze i które warto sprawdzić.

Dragon Ball FighterZ

39,00 PLN (PL)
27,86 PLN (RUS)

Kiedyś z grami w świecie Dragon Balla był straszny problem. Były różne Budokaje tylko na konsole (ja pierwszym raz grałem chyba na PS2) i długo, długo nic. Od kilku lat widać, że się poprawiło, bo i był średni Xenoverse 2, teraz najnowszy tytuł to Dragon Ball: Kakarot (którego właśnie ogrywam na PC), a gdzieś pomiędzy jest Dragon Ball FighterZ. Według mnie i nie tylko mnie, to najlepsza dragonballowa odsłona gry. Teraz na Switcha jest w historycznie najniższej cenie – w polskim eShopie znajdziemy ją za 39 złotych. Jeśli jednak zmienimy region na Rosję to jeszcze dychę z hakiem zaoszczędzimy. Promka do 12 lutego. BRAĆ!

DRAGON BALL FighterZ
DRAGON BALL FighterZ

Dead Cells

50,00 PLN (PL)
40,74 PLN (RPA)

Gra na Switcha, którą trzeba mieć, nawet jeśli ktoś tak jak ja, kręci nosem na to, że nie ma opcji zapisu. Jak to w grach typu roguelike bywa. Jeśli zginiemy to musimy przechodzić wszystko od nowa, ale z zachowaniem wszystkiego co zdobyliśmy, więc – przynajmniej w teorii – początkowe poziomy gry przechodzi się znacznie szybciej niż wcześniej. Gra w wyjątkowej oprawie audio-graficznej, z dostępnymi DLC i już zapowiedzianą kolejną, zupełnie nową odsłoną.

Dead Cells w promocji można kupić do 10 lutego.

Dead Cells
Dead Cells

Dicey Dungeons

45,00 PLN (PL)
42,02 PLN (RPA)

Spoglądając na gameplaye od razu powiedziałem sobie, że nie jest to gra dla mnie, ale wrzucam ją tutaj dlatego, że ostatnio stała się istnym fenomenem. Ma cholernie wysoką ocenę na Metacritic, bo aż 88 i aż 9.4 od użytkowników. Biorąc to pod uwagę, załóżmy, że się mylę i po prostu muszę to kiedyś sprawdzić. Teraz Dicey Dungeons można kupić 25% taniej, czyli za 45 złotych.

Dicey Dungeons
Dicey Dungeons

Moto Racer 4

3,96 PLN (PL)
3,69 PLN (RUS)

Mówi się, że są gry-gnioty, których w ogóle się nie kupuje, no chyba, że są za darmo. Moto Racer 4 może nie należy do najlepszych motokrosowych ścigałek, ale za niecałe 4 złote to i takie coś można sprawdzić. Trochę taka odskocznia od samochodowych gier wyścigowych. Pomyśleć, że kiedyś kosztowała… 60 złotych. Jakby co to jest też MotoGP 18, gdzie spadek jest jeszcze większy – ze 120 złotych na 12.

Moto Racer 4
Moto Racer 4

Tiny Troopers Joint Ops XL

13,00 PLN (PL)
10,59 PLN (RPA)

Ponownie gra w najniższej cenie ever. Tiny Troopers Joint Ops XL to całkiem przyjemny shooter, gdzie dowodzimy grupką żołnierzy. Aktualnie trzeba wydać 13 złotych w Polsce i jest to idealna cena, by sprawdzić grę, pomimo niskich ocen na Metacritic.

Tiny Troopers Joint Ops XL
Tiny Troopers Joint Ops XL

Traffix

14,00 PLN (PL)

Dziwna, ale też intrygująca i wciągająca gra. Zasady są w sumie znane – musimy zapanować nad chaosem na drodze i zaplanować wszystko tak, by każdy dojechał tam gdzie chce. Gra gdzie jest trochę główkowania i strategicznego myślenia. Gra z niecodzienną, bardzo minimalistyczną grafiką.

Traffix
Traffix

Zdjęcie główne pochodzi z serwisu pxfuel.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *