Amazon ruszył z kolejną akcją promocyjną i tym razem w polskim sklepie. Tym razem musimy mieć oficjalną aplikację Amazonu i specjalny kod, który widzicie już w tytule tego artykułu, by zapłacić 35 złotych mniej. Trzeba pamiętać o kilku rzeczach, by skorzystać z promocji, a ten tekst jest właśnie po to, by to wszystko wyjaśnić. I przy okazji podrzucić wam kilka opłacalnych produktów, które można kupić.

Zasady są raczej znane

To nie pierwsza tego typu promocja w sklepie Amazon. Niezależnie od tego czy dotyczy niemieckiego, francuskiego czy (wreszcie!) polskiego sklepu zasady są podobne. Przy zakupach za minimum 100 złotych możemy skorzystać z kodu rabatowego, który w tym przypadku obniża kwotę w koszyku o 35 złotych. A to już całkiem sporo, bo przy stu złotych daje przecież 35% rabatu.

Zakupu trzeba dokonać przez oficjalną aplikację Amazon dostępną w Google Play albo Apple Store. Jest wzmianka, że z promocji moa skorzystać osoby, które jeszcze nie kupiły nic przez aplikację. Wygląda jednak na to, że jest tu pewna regionalizacja. Ja skorzystałem kiedyś z takiej promocji w Amazon.de, a mimo to, mogłem bez problemu użyć kodu też na produkty z Amazon.pl.

Co trzeba jeszcze wiedzieć?

  • Kod to: APPKA35
  • 35 PLN na pierwsze zakupy w aplikacji
  • Minimalna kwota zamówienia to 100 PLN
  • Produkty muszą być sprzedawane i wysyłane przez Amazon
  • Przy zamówieniach powyżej 100 PLN jest darmowa wysyłka
  • Zamówienie musi być złożone do 6 września 2021 roku
  • Pełny regulamin znajduje się tutaj.

Co warto kupić?

Sam skorzystałem z powyższej promki, więc stwierdziłem, że zbiorę kilka produktów do kupy, którymi warto się zainteresować. Ja zdecydowałem się na uchwyt do Amazon Echo Dot 3. gen i kamerkę Tenda CP3. Za obydwie te rzeczy wyszło coś koło 112 złotych z darmową wysyłką.

Tenda CP3

119,00 PLN
84,00 PLN z kodem
Link

Domowa kamera internetowa i jednocześnie nowość od firmy Tenda. Nagrywa w Full HD, ma dwukierunkową komunikację, zakres ruchu do 365 stopni, wykrywanie ruchu i tryb nocny. Może zapisywać lokalnie na karcie pamięci albo w chmurze.

Karta pamięci SanDisk Extreme Pro 128 GB

119,99 PLN
84,99 PLN z kodem
Link

Bardzo przyzwoita karta pamięci microSD o pojemności 128 GB z serii wyższej niż jakaś „budżetówka”. Prędkość odczytu i zapisu to odpowiednio 170 i 90 MB/s. Sprzedawana razem z adapterem na SD.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

129,99 PLN
94,99 PLN z kodem
Link

Jedne z tańszych słuchawek TWS od Xiaomi. Raczej znane, ale nie do końca jestem w stanie stwierdzić czy lubiane. U mnie leżą jeszcze na „kupce wstydu” i czekają na test. Według specyfikacji mogą działać do 5 godzin na baterii (tej w samych słuchawkach), mają Bluetooth 5.0 i dwa mikrofony do jakiejś tam redukcji szumów.

Samsung Bar Plus 256 GB

149,99 PLN
114,99 PLN z kodem
Link

Jeżeli komuś zależy na dużej pojemności w bardzo malutkiej formie. Tu 256 GB za niecałe 115 złotych. Pendrive na USB 3.1, który według danych technicznych producenta ma 110 MB/s przy zapisie i do 400 MB/s przy odczycie danych.

Gofrownica MPM MGO-13

139,99 PLN
104,99 PLN z kodem
Link

Udana i tania (a teraz jeszcze tańsza) gofrownica MPM. Sam korzystam z modelu MGP-24 i gofry wychodzą takie jak powinny, czyli smaczne. W zasadzie w gofrownicy najważniejsza jest moc, a tu mamy jej pod dostatkiem – 1400 W.

Philips One Blade QP2520/20

ok. 103,00 PLN
67,38 PLN z kodem
Link

Trymer, który zgoli tam, tu i tam. Zestaw najbardziej podstawowy, czyli z trzema nasadkami do stylizacji zarostu.

Nintendo Switch Pro Controller

249,00 PLN
214 PLN z kodem
Link

Tego kontrolera raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, a tym bardziej posiadaczom Nintendo Switch. Oficjalny i najlepszy pad do Switcha w całkiem przyjemnej cenie. Zawsze trzymał cenę, a tu nie dość, że jest przeceniony przez Amazona (na 249 złotych), to jeszcze możemy zbić o dodatkowe 35 złotych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *