Polecę standardem przy tego typu okazjach – Dawno nie było żadnego konkursu, prawda? A ten był zapowiadany tak dawno temu, że sam prawie o nim zapomniałem. Ale jest i to najważniejsze. Prosty konkurs, gdzie są dwie nagrody, a co za tym idzie, będzie dwóch zwycięzców. Do wygrania inteligentne wtyczki Tenda Beli SP6 i Beli SP9.

Przypomnę tylko, że Tenda SP6 i SP9 to wtyczki z Wi-Fi, które pozwalają nam kontrolować podłączone do nich urządzenia. Harmonogram, tryb poza domem i regulator czasowy. Dodatkowo model SP9 ma funkcję monitorowania zużycia energii. Gdyby kogoś ominęła recenzja wspomnianych wtyczek to znajdziecie ją tutaj.

Tenda Beli SP6 i SP9
Tenda Beli SP6 i SP9

Konkurs, czas, start!

Jak zwykle, nie robimy trudnych konkursów i ten też taki nie będzie. Co tym razem trzeba zrobić? Prościzna, bo wystarczy odpowiedź na jedno, ale to bardzo ważne pytanie, które widzicie poniżej. Forma może być dowolna, ale liczy się jak najbardziej ciekawy i kreatywny sposób.

Co podłączysz do wtyczki Tenda i dlaczego Będzie to akurat to?

Do kiedy?

Na zgłoszenia czekamy do 9. listopada 2021 roku do godziny 23:59. Macie zatem dwa tygodnie na to, by wymyślić coś fajnego. Jeden użytkownik może wysłać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe. Można to zrobić na jeden z poniższych sposobów, umieszczając odpowiedź w:

Skoro są dwie nagrody to będzie dwoje szczęśliwców, którzy zgarną inteligentną wtyczkę – SP9 za I miejsce i SP6 za II miejsce. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i odesłać was do Regulaminu Konkursu.

WYNIKI:

I miejsce (Tenda SP9) – Anna Okulewicz

Grzejnik elektryczny, żeby nie trzeba było w trzaskający mróz biec przez chałupę bladym świtem do piecyka. Nie będzie musu nawet nosa wyściubiać — pstryk i za chwilę ciepło. Normalnie magia!

II miejsce (Tenda SP6) – Galvius

Do wtyczki podłączę całe swoje stanowisko komputerowe – Komputer, 2 monitory, lampkę i biurko z ledami. Zrobię tak, żebym po nocnym seansie mógł wszystko wyłączyć zdalnie nie ruszając się z łóżka. Ponadto ustawię harmonogram działania wtyczki, albo timer, żeby się wyłączał o 1-2 w nocy, na wypadek jakbym zasnął w trakcie oglądania. Nie będę się już martwił o to, czy zostawiłem włączony komputer bądź lampkę gdy będę poza domem – wyłączę wszystko zdalnie. Jestem zainteresowany informacją, ile całe moje stanowisko i jego poszczególne elementy zużywają energii, więc jeśli zdobędę I miejsce w konkursie, będę w stanie zaspokoić swoją ciekawość.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *