Znowu powiało promocjami na gry Nintendo Switch. A my wracamy z zestawieniem tych najciekawszych, ale przede wszystkim, często najtańszych w historii. Wiem, że wasza kupa wstydu się powiększa, ale patrząc na to jak okropnie działa trylogia GTA na Pstryczku, warto zastanowić się nad tym co wypisałem niżej. Tak, nawet jeśli jest to… FIFA 22.

XCOM 2 Collection

52,25 PLN (PL)
42,33 PLN (RU)

Na pierwszy strzał idzie XCOM 2, czyli gra, która ma już swoje lata, ale nadal utrzymuje wysoką ocenę wśród graczy. Niemal na każdej platformie. Może na Switchu nie jest aż tak wysoka jak na PC, ale liczy się, że jest „na zielono”. W skrócie – strategiczna gra turowa, której akcja dzieje się w 2035 roku.

XCOM 2 Collection
XCOM 2 Collection

XCOM 2 Collection to jak sama nazwa wskazuje, zawiera podstawową wersję gry razem z czterema DLC (Resistance Warrior Pack, Anarchy’s Children, Alien Hunters, Shen’s Last Gift) oraz dodatkiem War of the Chosen. Mamy minimum 33 godziny rozgrywki, a jeśli chcemy mieć 100% to ten czas wydłuża się ponad dwukrotnie.

FIFA 22

119 PLN (PL)

Pewnie niektórzy z Was zastanawiają się co tu do cholery robi FIFA?! A no to, że aktualnie jest to najniższa cena na tę grę w wersji pudełkowej. Jeśli ktoś jeszcze nie ma piłki nożnej na Switchu to to będzie najlepsza opcja żeby takową mieć. Wersja Legacy to gra bez usprawnień graficznych, ale z aktualizacją strojów, składów, stadionów i podobnych rzeczy.

FIFA 22
FIFA 22 / fot. Amazon.pl

Tym razem to nie promocja z Nintendo eShop, a z polskiego Amazonu. Regularna cena została obniżona do 129 złotych, ale przy płatności kartą MasterCard (np. Revolut) i z kodem rabatowym MCAMZ2021 mamy dychę mniej. Jest darmowa dostawa, więc ostatecznie wychodzi 119 złotych za grę.

Monster Boy and the Cursed Kingdom

37,25 PLN (PL)
34,63 PLN (RPA)

Dla mnie Monster Boy and the Cursed Kingdom to istna gra-zaskoczenie, która ma przepiękną grafikę i zabiera nas w fantastyczną przygodę. Mamy grania przynajmniej na kilkanaście godzin. Aktualnie gra jest w najniższej cenie niż kiedykolwiek była i fajne jest to, że Polska jest jednym z tych krajów, gdzie grę można kupić za mniej niż 40 złotych. Ogólnie jest to obniżka o jakieś 75% względem ceny regularnej, więc krótko mówiąc – BRAĆ!

Monster Boy and the Cursed Kingdom
Monster Boy and the Cursed Kingdom

Dicey Dungeons

37,25 PLN (PL)
34,63 PLN (RPA)

Osobiście nie przepadam za tą grą, ale jest grono osób, które wręcz ja ubóstwia. Nie mnie oceniać dlaczego, ale jeśli chcecie sprawdzić to teraz jest konkretny moment. Grę Dicey Dungeons można mieć za 15 złotych. W grze typu rougelike będziemy walczyć z potworami, będziemy ulepszać naszą postać, a to wszystko po to, by pokonać Lady Luck. A no i jesteśmy… kostką. Gra często jest w promocji, a ja pisałem o niej w lutym tego roku, gdy była za 45 złotych.

Dicey Dungeons
Dicey Dungeons

Dragon Ball FighterZ

37,35 PLN (PL)
29,57 PLN (RU)

Gry raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, a już na pewno osobie, która jest fanem Dragon Balla. To jedna z lepszych bijatyk z uniwersum Dragon Ball, teraz za mniej niż trzy dyszki (o ile kupimy ją w Rosji). Cena w Polsce jest nieco wyższa, ale nadal bardzo atrakcyjna. Sam pamiętam jak kombinowałem żeby kupić ją w Stanach. Wtedy też zapłaciłem coś koło 60 złotych. A tu proszę, teraz połowę taniej i wystarczy tylko zmienić region.

DRAGON BALL FighterZ
DRAGON BALL FighterZ

Overcooked! 2

34 PLN (PL)
29,46 PLN (RPA)

Seria Overcooked! to jak dla mnie najlepsza gra dla dwojga na Switcha. Przegrałem w to z żoną mnóstwo godzin i wreszcie nadarzyła się okazja, by po taniości kupić drugą odsłonę. W Polsce jest za 34 złote, ale prawdziwym sztosem jest cena w Brazylii – 12 złotych z groszami. Problem w tym, że za żadne skarby nie wiem jak kupować w tym regionie.

Overcooked! 2
Overcooked! 2

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *