Disney Plus jest już w Polsce od kilku dni. Szczerze, nawet jak go jeszcze nie było, to nie widziałem nigdzie informacji o tym, że filmy Marvela tak szybko trafią do oferty. Tak się właśnie stanie z filmem Doktor Strange w multiwersum obłędu, który jeszcze w czerwcu pojawi się w Disney+.

Doktor Strange 2 w Disney Plus

Na nowym Doktorku byłem w kinie zaraz po tym jak tylko się tam pojawił. Po wyjściu z seansu miałem mieszane odczucia i osobiście uważam, że to jedna z gorszych marvelowskich produkcji, zaraz po Morbiusie. Napaliłem się na ten film mocno, ale gdybym wiedział, że w miarę szybko będzie w streamingu, to pewnie obejrzałbym go w domu. Podobnie jak to zrobiłem z Tajemnicami Dumbledore’a, które po 45 dniach od premiery trafiły do HBO Max.

Doktor Strange 2 / fot. Disney Plus
Doktor Strange 2 / fot. Disney Plus

No właśnie, trochę mnie to zaskoczyło, że Doktor Strange 2 będzie tak szybki w Disney+. Znaczy się, można było się tego spodziewać, bo przecież to Disney, który ma pełne prawa do Marvela, ale jednak, nie było to nigdzie oficjalnie zakomunikowane. No chyba, że było, a ja jakiś dziwnym trafem to przegapiłem. W każdym razie, Doktor Strange w multiwersum obłędu będzie do obejrzenia już 22 czerwca w Disney+. Przypomnę, że premierowo w kinach pojawił się 6 maja, więc szybko licząc, w usłudze streamingowej jest po około 45 dniach.

Czy to oznacza, że kolejne filmy z uniwersum Marvela też będzie można obejrzeć w domu? Tak, na tego nowego Thora patrzę. Jeśli tak, to Thor: Miłość i grom, który kinową premierę ma 7 lipca, powinien trafić do Disney+ jakoś około 23 sierpnia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *