Ceny benzyny i ropy jakie są, chyba każdy widzi. Nikt raczej już nie dostrzega nadziei na poprawę obecnej sytuacji, chociaż poszczególne stacje paliw starają się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i oferują niewielkie rabaty. To jednak nic, w porównaniu do najnowszej propozycji Acera. Za zakup komputera stacjonarnego można otrzymać bon na paliwo o wartości nawet 1000 złotych do wykorzystania na stacjach BP.

Bon na paliwo od Acera

Kupowanie komputera specjalnie dla tej promocji prawdopodobnie mija się z celem, jednakże jeśli od jakiegoś czasu planujesz nabyć sprzęt gamingowy, to prawdopodobnie teraz jest ku temu najlepsza okazja. Nie bez powodu wspomniałem tutaj o gamingu, ponieważ oferta dotyczy wyłącznie wybranych modeli komputerów do grania z serii Predator lub Nitro:

• ACER NITRO z procesorami Intel Core i5 (bon 500 złotych na paliwo)
• ACER NITRO z procesorami Intel Core i7 (bon 700 złotych na paliwo)
• ACER PREDATOR z procesorami Intel Core i7 lub Intel Core i9 (bon 1000 złotych na paliwo)

Liczba modeli, które biorą udział w promocji jest długa, więc prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie. Przed zakupem warto jednak zapoznać się z podstawowymi informacjami dostępnymi na stronie Acera oraz regulaminem.

Acer Nitro 50 / fot. Acer
Acer Nitro 50 / fot. Acer

Ważne jest jednak to, że bonu nie otrzymujemy od razu po zakupie, ale należy postępować zgodnie z ustalonym schematem:

• Kup desktopa Predator lub Acer Nitro z procesorami Intel® Core™ i5 lub Intel® Core™ i7 12 generacji, w dniach 25.07.2022 – 04.09.2022 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)
• W ciągu 7 dni od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy
• W ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji, karta paliwowa zostanie wysłana na adres podany w formularzu

Na bon, który zrealizujemy wyłącznie na stacjach BP możemy załapać się, jeśli dokonamy zakupu między 25 lipca a 4 września, przy czym ich liczba również jest ściśle ograniczona, a więc warto się spieszyć.

Nie potrzebujesz paliwa? Nic straconego!

Jeśli z jakichś powodów możliwość otrzymania bonu na paliwo jest dla nas mało interesująca, to możemy skorzystać z promocji na laptopy. Obowiązuje ona w tym samym terminie, co ta na paliwo, jednakże w tym przypadku możemy uzyskać cashback w wysokości 500 lub 700 złotych, w zależności od wybranego modelu. Lista sprzętu objętego promocją przedstawia się następująco:

Cashback na laptopy Acer / fot. Acer
Cashback na laptopy Acer / fot. Acer

Szczegóły opisane są tutaj, natomiast po zakupie również musimy skorzystać z formularza zgłoszeniowego.

Z kolei, jeśli obydwie akcje nadal okażą się mało atrakcyjne, to firma daje jeszcze możliwość otrzymania pakietu Microsoft 365 Personal, po zakupie notebooka Acer Aspire 3 lub 5. O szczegółach można dowiedzieć się tutaj.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *